Daredevil (2015) (seriál)

Nevím zda úplně logicky ale vždy když se snažím zhodnotit Daredevila, nevyhnutelně se mi nabízí srovnání se seriálovým Punisherem, kterého zde v druhé sérii také vidíme poměrně často. Za mě byl Punisher drsnější, rozpolcelější, krvavější a také více charismatický hlavní hrdina než je Daredevil. Jedná se o velice dobrý seriál ale pořád mi tam něco chybí. 76 %

Temný případ - Série 3 (2019) (série)

Z mého pohledu musím řict, že obě dvě předchozí série mě zaujaly víc. Životy ještě o něco víc zruinované a postavy o něco víc ztroskotané než tady. Každopádně i třetí série se mi moc líbila a pokud nás budou čekat další příběhy, vždy se na ně budu velice těšit. 78 %

Aquaman (2018)

I když jsem poslední dobou všech těch superhrdinů dost přesycen, Aquamana hodnotím spíše pozitivně. Film si nehraje na žádné hlubší myšlenky a svět kteří autoři vykreslili je docela velký a komplexní. Vizuální stránka vypadá dobře a i bojové scény dobře odsýpají. Na fyzikální zákony se opět příliš nehraje ale to není poprvé ani naposled. Momoa je sympaťák a je mi jasné, že s Aquamanem se ani zdaleka nepoučíme. K dalším pokračování jsem však docela skeptický, protože potitulková scéna prozradila, že Black Mantu nevidíme také naposledy. To byl ale velice slaboučkej protivník, na kterém doufám tvůrci nebudou stavět další díly. 79 %

Predátor: Evoluce (2018)

Další ze zbytečných počinů, který se snaží stavět na zavedené značce ale bohužel jí pouze zesměšňuje.

Tiché místo (2018)

Už se mi dávno nestalo, že by mě film takhle chytl a přes hodinu nepustil. Opravdu mi to přišlo, že jsem neměl čas mrknout abych něco nezmeškal. Skvělá práce s hudbou a nevím jak je to možné ale lekací scény mě pokaždé zastihly těžce nepřipraveného. 86 %

Tomb Raider (2018)

Jako první samozřejmě každého napadne srovnání Angeliny Jolie a Alicie. Tady musím říci, že Alicia se mi do role velice hodí a líbí se mi více než Angelina. Předsi jenom impozantní prsa Angeliny se úplně na poběhování džunglí nehodí. Na druhou stranu šlo z toho vymačkat mnohem více. Není zapotřebí aby z hlavní hrdinky dělali hned terminátora, tady bych malinko polevil. Každopádně nejvíc jsem ocenil finální zvrat nad hrobkou, nebudu víc vyzrazovat. Protože film docela dobře vydělal myslím, že se dočkáme dalších dílů. 73%

Black Panther (2018)

Black Panther vydělává, protože rádoby mluví za všechny menšiny ve světě utlačované bělošskými otrokáři. Jinak je dle mého velice slabý. Panther není vtipný, temný, vizuálně ohromující ani nepředvídatelný nebo nějak skvěle napsaný. Je prostě jen průměrný. 55%

Temný případ - Série 2 (2015) (série)

Jak už někde níže zaznělo, druhé sérii velice uškodilo srovnání s tou první, která byla zcela výjimečná. Jinak se jednalo o velice dobré krimi. 81%.

Kráska a zvíře (2017)

Za mě totální nuda. Maximálně nudné a roztahané zpívané pasáže na jedno brdo. Modlil jsem se ať už to končí. Dávám ** pouze z důvodu, že většina uživatelů zde ve snímku našla nějakou hodnotu nebo něco co lze cenit. Mně to ale zůstává záhadou. 40%