Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Akcí nabitá záležitost, která poskvrnila jméno Indiana Jones. Ve více než polovině případů nezábavný a trapný film, který mi při sledování spíš připadal jako "bondovka" a ne "joneskovka".

Po přečtení spalte (2008)

Už jenom kvůli Pittovi (nebo spíš hlavně kvůli němu) stojí za to tuhle úžasně vtipnou komedii vidět.

Soudný den (2008) odpad!

Film, který nemá žádný nápad, jede v kolejích těch nějvětších akčních sraček a dělá to navíc hodně blbě - to všechno ještě s bonusem v podobě střihu, ze kterého doslova bolí oči (standart čtyři střihy za vteřinu) - je tady na databázi modrý?

Wrestler (2008)

Možná to chce vidět dvakrát, možná je to lepší s dabingem... Každopádně podruhé a v českém znění ze 4* na 5*.

Dannyho parťáci 3 (2007)

Taková slabší čtyřhvězdičková zlodějina s vynikajícím soundtrackem. Určitě lepší než druhý díl, ovšem horší než díl první.

Kája a Zabi (2007) (TV film) odpad!

Jandourek, probuď se z té diskotéky!

Mississippi - ol' man river (2007)

(za 1/2) Zábavný dokument se spoustou krásných záběrů, který neobsahuje žádné zbytečné a nudné rozhovory a navíc je i tak trochu o šíleně vtipných kapustňácích. X-D

Monkey Business - Peeing With The Proletariat (2007) (koncert)

Minimum pohledů na samotné hráče, v záběru jsou zde většinou jen jejich obličeje. Na internetu měl jeden člověk připomínky ke zvuku. Přiznám se, že mi ze začátku taky přišel divný (poslouchal jsem ve stereu), bicí jsou možná moc upozaděné a některé vyhrávky jsou taky trochu stáhnuté, pak jsem si to ale dal do 5.1 a bylo to lepší (což je divné). Také k setlistu bych měl výhrady. V bonusech jde vidět, že obsahoval i jiné písničky, než jaké jsou na DVD (Party Shit a Boner dost zamrzí). Na druhou stranu ale koncert vyplňují celkem vtipné videosekvence, které utváří jakýsi mikro-příběh o Ruppertově diktatuře, což je fajn. A Holý si při hraní na svém (ke klávesám přimontovaném) notebooku bez okolků pouští porno. :-)

Mravenčí invaze (2007) (TV film) odpad!

Nevím, proč hlavní postava, snědý krasoň a charismatický chytrolín první třídy, všechny ty mravence postupně nesnědla.