Šéf (2011) (seriál)

Líbil se mi komentář, že seriál nemá jedinou kladnou postavu. Kelsey Grammer je skvělý a charismatický herec a ikdyž není kladný, tak prostě musíte být na jeho straně. Podle mě jeden z nejlepších seriálů současné doby.

Obhájce (2011)

Skvělý film podle skvělé předlohy. Miluju Michaela Connellyho a film byl kvalitně zpracován přesně podle předlohy. Místy to možná bylo trochu na škodu, ale vždy se na něj rád podívám.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Miluju filmy a seriály s vězěňskou tématikou, a i tento seriál patří k mým nejoblíbenějším. Nutno říct, že po první sérii jde ale úroveň dolů. Je to trochu škoda, kdyby nebylo 3. série (která se nedala vydržet) dal bych 5 hvězd.

Poslední pevnost (2001)

Obvykle se nechám strhnout k trochu skeptičtějšímu hodnocení po přečtení hodnocení ostatních. Podívám se na to třeba znovu a pod jiným úhlem pohledu. Ale tady ne. Nepochopil jsem mnohé kritické komentáře ostatních uživatelů. Protože mě ten film přišel dokonalý. Mnohdy si ce možná byl trochu utahaný, ale takových momentů mi přišlo minimum. Já jsem byl celkově spokojen.

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Nemůžu dát tomuto filmu 5 hvězd a to kvůli tomu závěru. Posledních 15 minut se dalo určitě udělat líp. Jinak se mi film líbil, mohl asi dostat i víc než jednoho Oscara, ale to by musel závěr trochu víc dodělat.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Myslím, že jak jeden z mala seriálu se MASH neustale zlepšoval. Videl jsem všechny epizody několikrát, a nikdy pro mě neztratil to kouzlo. A závěrečny dil byl pro mě ten nejlepší film, který jsem kdy videl.

Přátelé (1994) (seriál)

I po témeř dvaceti letech si myslím, že nikdo nikdy nenatocil lepší seriál. Všechny epizody jsem videl uz nespočetnekrat a porad se muzu dívat znovu a znovu. Asi vždy to pro mě bude srdeční zalezitost.

Dr. House (2004) (seriál)

Pro mě jeden z nejlepších seriálu všech dob. První tři série byly naprosto skvěle. Pak se to postupne zhoršuje, ale myslím, že tento seriál skončil přesně v době, kdy měl. Že se nepokouseli scenáristi pokracovat dále, ale že se rozhodli zakončit seriál dobrým závěrem v ten pravý moment.

Řetěz bláznů (2000)

Místy byl tento film trochu nudný a vlekl se, ale celkově to byla poměrně povedená komedie s velmi kvalitním zpracováním.

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

Naprosto úžasná komedie. Viděl jsem ten film mnohokrát a pokaždé se můžu podívat znova a znova. Jiří Sovák byl v té roli naprosto skvělý a opravdu přesvědčivý. A spousta hlášek odsud opravdu zlidovělo.