Pan Rosnička (2005)

Nádhernej film. Mám rád filmy tohoto typu. Nicolas Cage je tu naprosto okouzlující a roli zahrál jak nejlépe mohl. Nechápu proč tento film neběžel normálně v kinech. Teprve nyní vychází aspoň na DVD. A čeští diváci mohou konečně tento klenot shlédnout. Už dlouho mě žádný jiný film tak nepohladil na duši jako právě Pan Rosnička. Je v něm dost scén které vás opravdu chytí za srdce. Například scéna, kdy už podevátý hodí na Nicolase jídlo z fast foodu a zničí mu oblek. Ten ho ale sebere (jablečný koláč z fast foodu) a rozběhne se za tím člověkem co ho po něm hodil. Když běží vedle jeho auta s otevřeným oknem křičí na něj, že má děti a proč mu pořád ničí jeho oblek.. To se prostě musí vidět.

Hostel (2005) odpad!

Nic proti krvavejm hororům. I já se rád podivu na kvalitní horor po kterém mi zamrazí v zádech ale tenhle film je pro mě naprosto něco jinýho. Založit film na bezduchém zabíjení lidí s naprosto primitivním příběhem to je pro mě totální ubohost a neúcta k lidskému životu. Hostel měl v podstatě neuvěřitelnou návštěvnost jen kvůli tři sekundovému titulku na začátku a to " Quentin Tarantino presents". Magická věta, která mě i žádného jiného filmového fanouška nenechá chladným. 95% kámošů co šli na tohle do kina mi řekli: Dělal na tom Tarantino. Takže abych se tu moc nerozkecával.. Doufám, že se Eli Roth aspoň něco od Tarantina přiučí, až spolu přiště budou točit nějakej další film. ODPAD

Ghost Rider (2007)

Ano. Určitě sem si od filmového Ghost Ridera sliboval víc. Nicméně musim připustit, že jsem se u filmu celkem dobře bavil. Myslím že většina diváků půjde z kina s dobrým pocitem. Před vchodem ale vypněte mozek. Na Ghost Ridera se jen a jen dobře kouká...... Nakonec mu dávám tři hvězdičky, které si určitě podle mě film zaslouží...

Nepřítel před branami (2001)

Alespoň pro mě jeden z těch lepších válečných filmů. Nedosahuje sice na filmy jako třeba Zachraňte vojína Ryana ale určitě má v sobě velký potenciál a udrží vás v křesle po celou dobu příběhu. Pro mě nezpochybnitelné 4 hvězdičky.

Jak ukrást Dagmaru (2001) odpad!

Psát k takovému filmu hodnocení snad nemá ani cenu.. Tento film mi nestojí ani za to psát tu jak je neuvěřitelně debilní a umístění v žebříčku jako 2. nejhorší film je naprosto správné. Aspoň v něčem je český národ jednotný.....

Byl jednou jeden polda III - Major Maisner a tančící drak (1999) odpad!

Nenapadá mě moc filmů, které by svojí neuvěřitelnou trapností překonali trojku Majora Maisnera. Už první díl byl velice rozpačitý, dvojka ještě horší a třetí díl je naprostý propadák.... Pod CSFD hodnocením "odpad" si nedokážu představit lepší film, který by toho hodnocení lépe vystihoval..

Honba za klenotem Nilu (1985)

Celkem solidní pokračování slavnějšího předchůdce. A přestože už nedosahuje kvalit Honby za diamantem budete se u něj stejně jako já dobře bavit.

Štěstí na dosah (2006)

Pro mě jde o jednoznačný filmový zážitek, který jsem v poslední době viděl. Nemám moc v oblibě filmy o tomto tématu. Působí vždy velmi depresivně a většinou jde spolu s herci o průměrné filmy a o ztrátu času. Tenhle film je ale nepatrně jiný. Každou vtěřinu filmu sem byl dojatý a doslova každý úspěch sem Chrisovi od srdce přál. Will Smith mě opět přesvědčil, že dokáže takřka zahrát cokoli a roli Chrise Gardnera sem mu věřil každou vteřinu na plátně. Velmi pěkný film. Dávám mu pět hvězdiček protože na něj budu ještě dlouho vzpomínat.

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů, které lze v současné době sledovat. Celou ulicí Visteria Lane vládne neuvěřitelně mysteriózní atmosféra spolu s jejími obyvateli. Vzájemnými sousedy, kteří v sobě někde v hloubi duši nosí malé tajemství a tak není vše jak se na první pohled zdá. Seriál má výborný námět spolu s jeho představitelkami. Teri Hatcher konečně získala po Supermanovi další důstojnou roli a proto je také hlavní hereckou ozdobou seriálu. Výborný seriál, který si absolutorium určitě zaslouží........

Tři oříšky pro Popelku (1973)

Typická česká tradiční pohádka o skromné popelce v podání Libuše Šáfránkové na příjemný Vánoční večer. Bez ní by snad ani nemohli být Vánoce :-)