Malé lásky (2017) (pořad) odpad!

Každá žumpa má svý smrdutý dno.Aspoň jsem si to vždycky myslel 🤔 Každej fanda dětský pornografie se může pomalu a jistě těšit,že jeho oblibenej žánr co nevidět poběží na komerčních televizích v hlavním vysílacím čase.Hned jak se diváci čtveráci nabaží Soukupa, Policie v akci nebo tohodle porodu v přímým přenosu, už toho snad krom pořadu o pohřbech a kremacích, změn pohlaví a amputací hlav v podání IS moc nezbejva!!!!🤢

Perníkový táta - Zelené světlo (2010) (epizoda)

Tyhle vztahovky jsou pro komplexnost děje nezbytný, baví mě,jak nás tvůrci rozmazlili akcí a napětím, který nejednou sotva udejcháme a většina hází podobný epizody do koše.Naopak...je to geniální

Praha vs. prachy (2015) (pořad)

Reality show jak má BEJT 👍v případě že vedle sebe posadis Vyvolený a tento pořad,i s minimem zdravyho rozumu pochopíš,že reality show není výhradně jen bahno TV zábavy,ale i zajímavá investigativní aktuální a neméně adrenalinová záležitost

Road Trip (2000)

Průměrní režiséři dělají zázraky...???Farelly po svých záchodových perličkach natočil Zelenou knihu???A Joker všechny usazuje na prdel a točil ho tenhle pissmaker???Tak pojď do nás ty srando

Bláznivá dovolená (1983)

Jasně že příběh je prostinky,ale jednotlivý gagy zabíjí.

Uprchlík (1993)

Mistr Žůžo Dobrodrůžo válí i bez biče a klobouku stylem jedinečným!!!Nejrychleji ubíhající film ,co znám!!! Nejkratších 125 minut mezi jediným nádechem a výdechem!!! Neveris ???Uvidis = Pochopis!!!!!Silence = Death , Action = Life

Apokalypsa (1979)

Nikdy jsem neviděl oficiální verzi a ani si nedokazu představit, ze v Apokalypse chyby hned 3/4 hod filmu.Redux je geniální, kamera předběhla dobu a nádherně se na film dívá!!! Příběh je psycho a otázka na závěr ve vas dlouho zůstane. Donutí vas se SKUTECNE zamyslet !!!

Černobyl - The Happiness of All Mankind (2019) (epizoda)

Víte,co je šťastná husí kůže??? Každej díl z vás udělá automat na empatii, znechucení, zhnusení,strach, vztek atd atd,ale zároveň cejtite ,že nic lepšího jste snad neviděli a.......co bude dál???Masakr