YvLeZa

YvLeZa

<< předchozí 1 2
    • 3.7.2013  11:10
    Partička (TV pořad) (2011)

Tak tohle rozhodně ne. Stačil mi jeden díl k tomu, abych to už vživotě nezapla znovu. Všechno co tito "herci" řeknou, je trapné až to bolí. Určitě je všechno improvizace...

• 3.7.2013  11:02
    Cleveland show (TV seriál) (2009)

Někdy je tento seriál plný trapného humoru, ale někdy se i zasměju...prostě Simpsonovi u mě vedou. Nevím, proč se nevěnují jenom seriálu Griffinovi a né vytvářet další se skoro stejnou hlavní postavou. Ale koukatelné to je, takže proto tři hvězdy.

• 2.7.2013  16:33

Moje nejoblíbenější pohádka ze všech. Vždycky se u ní zasměju a Ondřej Vetchý je tu opravdu skvělý. "Je to rebel!"

• 2.7.2013  16:31

Spalovač mrtvol je depresivní, nudný, nezáživný film, který se hrozně táhne a vůbec neutíká. Když jsem četla knihu nebylo to tak hrozné, tak jsem si řekla, že se kouknu na film. Špatná volba. Neustálé "monology" Karla Kopfrkingla jsou úděsné. Kamera taky nic moc, takže jsem byla místy i ztracena. Jen ke konci se to trošku rozjede, proto dvě hvězdy, ale jinak bych si tenhle film už vživotě nepustila.

• 2.7.2013  16:22
    Kdo přežije: Čína (TV pořad) (2007)

Cookovy ostrovy a Čína jsou podle mě opravdu dobré řady se skvělými soutěžícími. Hrobař James byl můj jasný favorit i v Survivor fanoušci vs. favorité.

• 2.7.2013  16:21
    Kdo přežije: Cookovy ostrovy (TV pořad) (2006)

Moje nejoblíbenější řada Survivor vůbec. Svělý lidé = skvělá soutěž. SPOILER Už od začátku jsem fandila Ozzymu ;), ale bohužel. Yul si výhru zasloužil, byl to skvělý manipulátor a hráč.

• 2.7.2013  15:27
    Hvězdná brána (TV seriál) (1997)

Mám ráda sci-fi seriály i filmy, ale Stargate mi nikdy nepřišla na chuť. Prostě mě nezaujali herci ani děj (o co že se tam jedná?), takže jsem se zatím ani na jeden díl nevydržela dívat do konce. A myslím, že v budoucnu se to nezmění.

• 2.7.2013  15:24
    Scrubs: Doktůrci (TV seriál) (2001)

Yes, tak tohle je můj šálek čaje. JD má velmi vtipné představy a je vidět, že dokáže zahrát cokoli. Jeho grimasy nemají chybu. U každého dílu se skvěle pobavím a hned čekám na další. V televizi mi ani nevadí dabing, který se mi opravdu líbí. Za delší dobu vystihli hlasy všech postav. Sečteno podtrženo, geniální seriál.

• 1.7.2013  21:01
    Iron Man 3 (2013)

Nejbožejší Iron Man z všech. U mě dokonce překonal i jedničku, která se mi do teď líbila nejvíce. Ani chvilinku jsem se nenudila a hrozně rychle mi film utekl, a když skončil klidně bych šla ještě jednou a pak znovu a znovu a znovu... Zasmála jsem se, bylo mi do breku a také jsem žasla nad akčníma scénama, prostě geniální film. Je nádhera se dívat na Downeyho v Iron Manském obleku, opravdu mu sekne.

• 1.7.2013  20:53
    Scary Movie 5 (2013)

Ó můj bože. Jak tohle mohli vypustit do světa. Nezábavné, nechutné, trapné, nezáživné, prostě všechno špatně. Zašlo to už tak daleko, že mě nejvíce pobavily závěrečné titulky s ukázkami z natáčení. Hlavně už netočte další díly.

• 1.7.2013  20:48

Když jsem četla komentáře a hodnocení, nechtělo se mi na film chodit. Jenže v kině se vše změnilo. Ano, nějaké scény nebyly zrovna světové, ale koukatelné to bylo. Sice nechali Willa Smithe skoro celý film sedět nebo ležet, ale i tak to je docela povedený film se skvělými efekty a herci. Trochu mi i vrtá hlavou proč se to jmenuje "Po zániku země", když to ani nedává smysl.

• 14.8.2012  13:18

Skvělý film! Dobrá pomsta dívky, kterou místní burani hnusně znásilnili. Celý film se mi líbil. Akorát zase nechápu, jak mladá holka může jít sama do odlehlé chaty, kde okolo nikdo není. No ale to by pak bylo o ničem ;).

• 14.8.2012  13:08
    Dead, The (2010)

Chvílemi zdlouhavé, třeba když jedou autem nebo jdou pěšky, ale pořád zajímavé. Film se mi líbil. Dobrý nápad s nákazou v Africe, kde zombie Afričani jsou všude a udělají vše, aby zakousli dalšího nenakaženého.

• 14.8.2012  12:58
    Alyce Kills (2011)

Alyce je zajímavý film, který je od scény, kdy kamarádku schodí ze střechy je vlastně o ničem - tedy jenom o drogách. Pak asi v posledních patnácti minutách se to rozjede hodně divným způsobem, kde prostě všechny zabije fakt hnusným způsobem. Ale jinak je to koukatelné.

• 14.8.2012  12:43
    Skrytý (2009)

Neuvěřitelně nudný film s velkou dávkou lekaček. Hodněkrát jsem se lekla, ale většina byla předvídatelná. Zamotaný děj a prostě mi tento film připadal divný a herci také. Takže jenom za jednu hvězdu.

• 14.8.2012  12:38

Prostředí je pěkné a dobře udělané. Ale scény v domě, které měly být strašidelné mi vůbec strašidelné nepřipadaly. Spíš byly zdlouhavé a plné lekaček. Potom mě moc nepřesvědčil Radcliffe, při scénách, kdy jsem se měla bát za něj, kdy jsem prostě měla mít pocit, že jsem v jeho kůži. Ale jinak dobrý film s překvapivým koncem.

• 11.7.2012  17:28
    Top Gear USA (TV pořad) (2010)

Strašná americká kopie originálního britského Top Gearu. Moderátoři jsou strašní, snaží se být zábavní, vůbec jim to ale nejde a nikdy nepůjde.

• 10.7.2012  13:44
    Takešiho hrad (TV pořad) (1986)

Zajímavý pořad plný držkopádů a dobře vymyšlených disciplín. Nikdy jsem ale neviděla díl, kdy nějaký soutěžící vyhrál a porazil "Smaragdovou gardu".

• 10.7.2012  13:35
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Prostřeno je zajímavá kuchařská show, na kterou se ráda dívám. Co mě ale nejvíc štve, jak se pořád všichni opakují při hádání bydlení hostitele: "Myslím si, že byt bude mít moderně zařízený..." a takhle pořád do kola. Jistě že VIP Prostřeno je lepší, než normální, jsou zajímavější se známými osobnostmi, které jak se dozvídáme, umí celkem slušně vařit.

• 9.7.2012  12:28
    Já, robot (2004)

Na tento film jsem se chtěla podívat už dávno, ale konečně teď jsem se odhodlala. A nelituji toho. Opravdu moc se mi líbil, je pěkně udělaný moc se mi líbilo Smithovo auto. Nějaké ty trapné a ohrané hlášky se tam objevily, ale to vůbec nevadilo, protože to přebyl dobrý děj a zápletka.

• 7.7.2012  12:31
    Převtělení (2005)

Neuvěřitelně zdlouhavé, nudné no prostě hrůza. Nějaké scény byly lehce předvídatelné, herci taky nic moc a děj no jak už tu uvádí uživatelka pode mnou, mělo to dobrý nápad, ale ještě to umět zrealizovat. Jedna scéna, která mi přišla docela dobrá, byla jen ze začátku s kamioňákem, který přejel muže a v lese se objevili ty obličeje. Jinak to bylo celé nuda a nuda a nuda.

• 4.7.2012  12:47
    REC (2007)

Achjo asi se tu budu opakovat, ale horory, které jsou natočené tak jako když ho natáčí někdo jiný mi moc nesedí. Jinak by to byl dobrý horor, ale tímto mi to zkazilo požitek a prostě nemám ráda takhle natočené filmy. Kvůli tomu dávám tři hvězdy.

• 2.7.2012  17:12

Při dívání se na tento film se člověku chce brečet ne jen jednou ;). Je to pěkný film, bez přehnaných srdce rvoucích a dojemných proslovů, bylo to tak akorát. Jinak Tatum předvedl zase skvostný výkon, hrál milujícího Lea skvěle a opravdu mě přesvědčil, že Paige miloval. Hlavně jsem byla zvědavá na konec, se kterým jsem spokojená. Celkové tedy pět hvězd.

• 28.5.2012  16:03
    Xena (TV seriál) (1995)

Náhodou mě se Xena líbí. Je to zajímaví kousek, ano sice někdy je to přehnané, ale dívá se na ní dobře. Dobré kaskadérské kousky a zajímavé boje, při nichž Xena využije čehokoli, jen aby porazila protivníka. Takže má ode mě čtyři hvězdy, protože je to prostě Xena.

• 28.5.2012  15:50
    Futurama (TV seriál) (1999)

Miluju Benderovi hlášky, Fryovu tupost, Hermesovu mluvu, Zoidberga který pořád něco jí, Leelino stálé odmítání Frye, Amynu lásku s Kifem a profesorovi vynálezy. Prostě tenhle seriál zbožňuju.

• 28.5.2012  15:33
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Typická americká rodina. Homerovi hlášky jsou velmi vtipné a hlavně nezapomenutelné. Nové série jsou sice slabší, ale pořád se nějakým vtipům zasměji.

• 28.5.2012  15:30
    Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

První, druhou i třetí řadu jsem úplně hltala. Michael Scofield je charizmatický a chytrý a dobře se na něj dívá. Skvěle udělaný plán vězení vytetovaný na těle je výborný nápad, stejně tak i samotný útěk. Víc mě zamrzela čtvrtá řada, která vlastně o útěku není. Tu bych radši vypustila a žila v domění s tím, že Útěk z vězení má tři povedené a suprové série.

• 28.5.2012  15:24
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Skvělé vtipy výborní herci, ale někdy se Sheldon chová až příliš "jinak", ale i tak se mi seriál moc líbí a proto si nenechám ujít jediný díl. Proto dávám pět hvězd.

• 28.5.2012  13:37
    Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

První série byla vskutku vynikající, protože mě zaujal originální nápad a také jejich superschopnosti. Druhá série byla taky víceméně dobrá, byl tu pořád vtipný Nathan. Ale třetí série? Zatím jsem viděla pouze dva díly, ale po tom, co se v seriálu objevil Rudy, který mi leze na nervy, se kvalita opravdu táhne dolů. I tak ale dávám pět hvězd, hlavně za první dvě série.

• 27.5.2012  19:56

Začátek vypadal slibně, ale později se z toho stal divný film. Sice nechybí hromada vnitřností a rozmlácených hlav, ale jinak je to nuda. První díl byl rozhodně lepší, než tahle blbost.

<< předchozí 1 2