• Fantasy

Gran Turismo (2023)

Jako bylo takové jak člověk očekával a ještě víc. Ale konečně po dlouhé době film podle hry který předčil moje očekávání 👍😉

Black Panther: Wakanda nechť žije (2022)

Opět se mi dokazuje skutečnost že už Marvel jen chce dojit peníze a nezáleží mu na obsahu, kvalitě či jakékoliv normálnosti příběhové linie. Jediné co musím nechat je jedna hvězda čistě za efekty. Nic ale absolutně nic není poutavého na téhle slátanině s rasistickým podtextem ve stylu zlých bílých utlačovatelů spolu s žabím mužem s křidélky od KFC na nožičkách 🤦 Co to dopr...e je 😡 Už mě nebaví ta korektnost a genderově nebo jiné hovadiny jak cpou úplně všude. Tohle má být ku..a Marvelovka a né Moralsitka 🤦 Už i filmový svět se žene ( nebo už je ) do absolutního dna a ještě níže. To už lidi vážně nejsou normální 🤦? Nechápu to a další Marvelovka co spadla u mě na nekoukatelnou slátaninu 👎👎

Wednesday (2022) (seriál)

Tak tohle mě mile překvapilo. Čekal jsem od toho slátaninu typu středoškolské love story v průměrném podání. Ale ejhle :-) Má to chytlavý spád děje. Herecké výkony na jedničku. Děj velice obstojný a efekty taktéž na úrovni. Tenhle počin se hoodně povedl a velice mě překvapil a předčil o mnoho mé očekávání. Už teď se těším na druhou řadu :-)

Bílý šum (2022) odpad!

Jestli chcete prvotřídní nudu a uspávací proces, který zaručeně funguje, tak si pusťte tento film. Nemůžu bohužel ani jednu hvězdu. Po dlouhé době jsem vůbec litoval, že jsem takovou hovadinu dokoukal. Na tomto filmu není vůbec nic ale absolutně nic ke sledování. Bohužel absolutní odpad. Nekoukatelné

Na západní frontě klid (2022)

Za mě jako válečný film úplná pecka 👍 Ovšem byl trochu chaotický a schází tomu náboj a sblížení. Takže spíše jen ukázka lidské surovosti a arogance. Nic hlubšího od tohoto nečekejte. Za mě 4 z 5. Srovnání s knížkou nemám rád protože to ani nelze. Kniha je o představivosti čtenáře a jeho fantazii a film je vizuální zpracování už nějaké představy konkrétního člověka. Takže já nesrovnávám.

Thor: Láska jako hrom (2022)

Tohle snad ani nezaslouží komentář. Absolutní slátanina hodná béčkové parodie na Thóra. Možná se to bude líbit dětem ale za mě veliké zklamání a asi už Thór bude u mě kosmo hlavním šaškem, který už s Thórem má jen společný kostým. Dvě hvězdy jen za efekty a samozřejmě výborný výkon záporáka. Jinak veliké zklamání 😔

Vychováni vlky - Good Creatures (2022) (epizoda)

Dle mého velice povedené dílo, ale chybělo tomu dokončení. Nějaké to rozuzlení, ale jinak inovativní nápad a další dílo do žánru Sci-Fi co neurazí a dá se na něj koukat.

Tím tvrdší je pád (2021)

Tohle snad nelze komentovat. Naprosto stupni příběh, naprosto stupidní komparz, scény i prostředí. Jedna hvězda jen za efekty. Nestojí ani za shlédnutí v módu ala nuda 👎

Duna (2021)

DUNA byla prostě vždy jedna z nej Sci-fi a dodržela si nejen standart, ale předčila i mé očekávání 🤩🤩 Nelze rozvádět. Tohle prostě musíte vidět 👍👍👍

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Dle mého je to velice kvalitní počin co stojí za shlédnutí 👍 Z mého pohledu je to hned od začátku velice svižné, napínavé a překvapující s nečekanými zvraty. Nehraje si na to co není. Za mě prostě pecka 👍