FREEWHEELER

okres Žilina

3 body

1 4 7 10 11 12 13 následující >>
    • 9.6.2012  14:19
    Partička (TV pořad) (2009)

To si snáď robíte srandu. Aj ty Dano. Budem ťa citovať: "Nápad vznikol v mojej hlave". Sa hanbíš za to, že máš kúpený formát Whose Line? Toto nemá s humorom skoro nič spoločné. A ešte jedna vec. Keby si sa tam aspoň stále nechichotal jak upír :) "stačíííí" crrrrn "stačíííí hehehehehe stačíí" crrn

• 9.6.2012  14:16
    Legendy popu (TV pořad) (2011)

Jéžišmáriajózef že vás hanba nefacká. Veď to si tí muzikanti asi ani nezaslúžia. Kujva a vy sa ešte budete diviť že Palko Habera odmietol ponuku :o))

• 9.6.2012  13:41
    Moucha (1986)

Klasika. Životná Goldblumova rola, nestarnúce masky.

• 9.6.2012  13:38
    Moucha II (1989)

Prečo by sme mali zatratiť toto pokračovanie len preto, že sa scenáristi vykašľali na psychologickú stránku veci?? Chceli akčný olovrant plný efektov, tak nám ho dali. Zedzte, alebo nahajte ták.

• 9.6.2012  13:36

Opäť sa stretávame s príkladom, kde sa dá dobrotka domŕ*kať (nápaditým?) záverom. Nie nie nie, niekedy je menej viac a čím viac vymýšľaš, tým je horšie. Malo to ostať u pána Satanka. Mimochodom, ten červík, to je najlepšia príšerka v histórii kinematografie :)

• 9.6.2012  13:32
    Poltergeist (1982)

Nechutne sa to zarýva pod kožu, a ja len krútim hlavou, také krásne rodinky si to zlo vyberá a sviniam sa vyhýba. Finále lepšie jak na koncerte Davida Bowieho, no minutáž je na Davidovi lahodnejšia. 20 minút dole a mali by sme tu druhý.. a nie, ba naj. No... Takto. 85%

• 9.6.2012  13:26
    Jack a Jill (2011)

Sandler je fajn, je to príjemný štramák, ale takto otravného som ho ešte veru nevidel.

• 9.6.2012  13:24

Zvieratkám by som ani vlások neskrivil. Povedali si: poďme to natočiť do prekrásnej prírody, dajme im hlasy Foxa a Amecheho a bude to za 5*.

• 9.6.2012  13:19
    Apollo 18 (2011)

JO, konečne nápad, ktorý sa vo svete hanbiť nemusí. Nižšie hodnotenie proste dať nemožem, to je chujovina rozoberať tu nedostatky, mne stačí ten chlad a kameň.

• 9.6.2012  13:15

Koľko toho ešte bude krucinál? A že preskakovanie démona je originálne? To sme všetci zabudli na The Exorcist?

• 9.6.2012  13:12

Parádna lovestory s neobvyklou pointou, príjemným vystupovaním a šatom, ktorý sa naozaj na nič nehrá. A kritici budú pindať a pindať a pindať....

• 9.6.2012  13:03
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

Ako písané pre mňa. Futbal, pivko, to je moje. A ešte k tomu vymyslieť pár gagov a zápletiek, spraviť z toho seriál, obsadiť výborných hercov a spokojnosť je na svete!! A to nám k tomu netreba ani 14 sérií ;)

• 9.6.2012  13:01
    Nič nekrváca večne (2003)

Kluci neblbněte..

• 9.6.2012  13:00

Výborný nápad. Amanda kočka, Justin kočkoš. Ale dalo sa vyťažiť viac a spracovanie nebolo predsalen na takej úrovni ako napr. pri žánrovke Source Code (2011).

• 9.6.2012  12:56

-„I wouldn't do that if I were you.“ Prvý krimithriller ktorý som videl a čert nekecám, môže zato, že som si obľúbil žáner. Nacistická zápletka *-mínus, ale osobný medzník *-plus.

• 9.6.2012  12:54

Ha! Buď sa páči alebo sa nepáči. Lacné, ale u mňa najlepší horor všetkých čias. Bojím bojím.

• 9.6.2012  12:51
    The Matrix (1999)

Prevrat v žánri sci-fi. Opiját pre oči i dušu. Rozhodne červenú pirulu !

• 9.6.2012  12:49
    Sedm (1995)

Oplatí sa komentovať a hodnotiť najdokonalejšie a najobľúbenejšie filmy?

• 9.6.2012  12:47
    Insidious (2010)

Bojíte sa tmy? Možno začnete. Po dlhej dobe thriller s atmosférou, ktorá zovrela mojú ritku tak, že by si cestičku nenašiel ani zastrúhaný vlas. Wan je úchylák a strašiak.

• 9.6.2012  12:41
    Titanic (1997)

-„It hits you like a thousand knives stabbing you all over your body. You can't breathe. You can't think. At least, not about anything but the pain. Which is why I'm not looking forward to jumping in there after you...“ Ja..... nemám ani po 20x zhliadnutiach slová. Absolútna filmová špička. Napísal by som aj 40 riadkov, ale radšej to skrátim, veď konieckoncov - nie je o čom ! Oscarmi opradený režijný klenot so špičkovými hereckými výkonmi všetkých zúčastnených a mohutným spracovaním ktoré mať konkurenciu v živote nebude. Slzička na mieste. Najsilnejší zážitok v dejinách kinematografie vôbec. Ruských 140%.

• 9.6.2012  12:27

Fú. Tak tohle byla jízda!

• 9.6.2012  12:27

Možný SPOILER: Plný počet bodov, ak by film trval od halucinácii cez neposlušnú ruku až po príchod dcéry. Inak nepodarok ako v prípade Evil Dead. 40%

• 9.6.2012  12:24
    Lesní duch (1981)

Trošku nechápem, kde sa v tomto skrýva ten prevrat a klasika. Desivé boli akurát herecké výkony, réžia, scenár a masky. U mňa ani za *.

1 4 7 10 11 12 13 následující >>