The New Look (2024) (seriál)

Věděla jsem, že od začátku, co to vyjde se na to budu chtít podívat a nebyla jsem vůbec zklamaná. Vytkla bych možná akorát to, že se to nevěnuje jen Diorovi jako takovému, ale je tam i vedlejší linka, která patří Coco a to mi vadilo. Chápu, příběh je zasazený do druhé světové války, ale Diorova linka o navrhování mě bavila víc, než Cocoiny problémy s nacisty.

The Prom (2020)

Miluju muzikály a miluju tvorbu Ryana Murphyho, takže mi bylo od začátku jasné, že se mi to bude líbit. Je to kýčovité? Ano. Je to příliš sladké? Ano. Film má svá negativa, ale strašně jsem se u něj bavila. Od začátku do konce jsem se pousmívala, odpočinula si, nemusela jsem na nic myslet a bylo to super odreagování od všech starostí. Je tam pár písní, které bych vyškrtla a tím film zkrátila, je to možná až moc dlouhý. Upřímně postava Nicole Kidman mi přišla úplně zbytečná, nemusela tam vůbec být. Jsem s výsledkem vcelku spokojená. Věřím, že si film nenajde příliš fanoušků, protože je jiný než ostatní kvalitnější muzikály. Ale jako oddechový film, který zlepší náladu funguje bezvadně.

The Siege of Jadotville (2016)

Solidní válečný film se skvělým Jamiem Dornanem. Jsem ráda, že se dostal ze stínu pana Graye, trochu jsem se o jeho kariéru bála, ale jak je vidět snaží se objevovat i v jiných žánrech a filmech a jsem si jistá, že se romantickým žánrům bude vyhýbat opravdu dlouho. Film je dobrý, přiměřeně dlouhý, spousta střílení a akce, která je skvěle natočená. Já bych tam brala ale více vysvětlení, proč se to všechno děje. Ano, ze začátku máme několik vysvětlivek, stejně tak na konci, ale v průběhu filmu skoro nic, takže jsem si z toho vzala jen, že Irové bránili jakousi základnu před zlým francouzem a to vše v Africe. Nebylo to tam dostatečně vysvětleno a také mi tam chybělo trochu emocí.

The Smallest Co%k in Porn (2009) odpad!

Úplně zbytečné a nevtipné video o fiktivním člověku, který ani neměl co ukázat.

The Sound And The Fury (1959)

Očekávala jsem dobré rodinné drama, které mě nadchne. No, asi jsem toho očekávala moc, protože jsem se nudila a nic mě na tom filmu moc nezaujalo. Škoda, mohlo to být natočené daleko lépe.

The Stratton Story (1949)

Filmy o baseballu mě nikdy moc nebrali, jelikož o něm nic nevím ale tohle mě chytlo u srdce. Film rozhodně doporučuji všem, kteří o baseballu nemají ani ponětí, naučíte se trochu pravidla, ale zároveň si užijete skvělý příběh plný lásky, dobroty ale i smutku. Už od začátku jsem se zamilovala do hlavní postavy Montyho Strattona, ten chlap byl úžasný, šel si za svým snem a díky výchově byl neskutečně hodný až naivní, takového člověka si nejde nezamilovat. Příběh navíc krásně utíká, a neustále se tam něco děje.

The Titan (2018)

Námět zajímavý, ale celkově to za moc nestojí. Ze začátku to bylo fajn, dobrý nápad jak zachránit lidstvo, prostě si najdeme pár silnějších jedinců a uvidíme, kdo to nakonec přežije. Ale jak tak film ubíhal stávala se z toho děsivá podívaná. Jeden mrtvý za druhým, aby to diváka trochu vylekalo, ale nakonec se nic moc neděje. Upřímně jsem moc nechápala, proč ta mutantka udělala to, co udělala a štve mě, že to tam nebylo vysvětlené. Prostě strašně podprůměrný sci-fi, které nemá co nabídnout.

The To Do List (2013)

Takové Holky to chtěj taky po americku. Sem tam to vtipné bylo, bohužel to má ten typ humoru, který já osobně nemusím a nevyhledávám. Nerada se při sledování filmu cítím trapně a tohle je na tyhle pocity doslova dělané.

The Tragedy of Macbeth (2021)

Vizuální stránka filmu je dokonalá. Moc se mi líbil černobílý efekt, dávalo tomu trachu tajemna a jednoduchosti. Celkově to bylo pojaté hodně divadelně, což se mi také líbilo. To shrnuje jednu hvězdičku. Druhá hvězda je za skvělé herecké výkony. Denzel a Frances naprosto boží, věřila jsem jim každé slovo, každé gesto. A to je všechno. Macbeth vůbec nepatří mezi mé oblíbené Shakespearovy hry, nebavil mě když jsem ho četla a nebavil mě ani teď. Zdlouhavé dialogy jen o špatném svědomí a šílenství mě fakt neberou. Škoda, že ten text Coen nepojal trochu moderněji. Byl by to pak dobrý kontrast s tou divadelní a černobílou atmosférou.

The True Story of Jesse James (1957)

Ve filmu se skáče z jedné dějové linky do druhé, to by mi až tak nevadilo, protože je to naštěstí udělané tak, že se v tom divák vyzná, jenomže bohužel právě kvůli tomu nemá divák možnost se více spojit s postavami a nechat je, aby jim přirostly k srdci. Jesse James je od pohledu krásný chlap, ale postupem času jsem se ztrácela v tom, kdo je kdo a kde je Jesse a proč udělal tohle a neudělal tamhle to. Postav je tam až moc a žádná z nich se divákovi neotevřela.