S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení (2003)

Dost dobře povedená akční podívaná,která se může chvilkama měřit i s Mizery 2.Není tady sice tolik akce a tolik černého humoru,ale všechny akční scény jsou stejně dobře natočené jako v Mizerech.Solidní jsou i herecké výkony.Samuel Jakson hraje jako vždy svojí roli velmi kvalitně.Farrel je čím dál lepší a Rodriguezová taky není k zahození.Zato Martinez má hodně málo prostoru a ani nepřipadal jako hlavní padouch.To byl spíš Streetův bejvalej parták Gambler,kterej byl taky zahrán velmi slušně.Zkrátka a dobře není to sice 100procetní akční výplach,ale i tak je to velmi působivý a dobře odvedený film

Identita (2003)

Tak takovéhle horory mám rád.Dobrý příběh,nádherná atmosféraa skvělý herci.No co chcete víc.Pravda ta závěrečná pointa byla trochu přehnaná,ale i tak nemůžete od hororu čekat víc

Blázniví únosci (1999)

Za málo peněz hromada zábavy.Tak by se dal charakterizovat tento snímek.Všechen děj se točí okolo jedné benzínky v poušti,ale i tak je na co se koukat.Skvělý herci,skvělé scénky a skvělý humor Jamieho Foxe.To jsou hlavní klady,proč si tento film nenechat ujít

Vzorec pro vraždu (2002)

Docela dobrá kriminálka vystavěná na dobrém příběhu.Všechny postavy jsou skvěle rozehrané a skvěle zahrané.Až na jednu a to na tu hlavní.Sandra Bullock se do krimi vůbec nehodí a tento film to bohůžel potvrzuje.Je to možná její nejhorší herecký výkon z celé její kariéry.Zato obdivuhodné výkony předvádí Ryan Gosling a Michael Pitt.Vždycky když jsou tyto 2 herci na plátně tak to stojí zato.A už jenom kvůli těmto dvoum objevům vám doporučuji tento film vidět.A ty Sandro táhni do romantických komedií

Mizerové II (2003)

Tak tomuhle se říká ten pravý akční nářez.U každého filmu je podtitulek nonstop akce a až u tohodle je to svatá pravda.V tomhle filmu je takový množství akčních scén že to jen tak nespočítáte.A to se jim do toho ještě nějaký ty emoce.Ze všech akčních scén jsou ale nejlepší automobilové honičky(a to ne jenom ta na dálnici).No a když si k tomuto připočtete ještě dost černej(a dobrej)humor.No a herci také nejsou k zahození(i lawrence je snesitelnej).Ale největší hold musím vzdát Bayovi protože tak dobře odvedenej akční film se jen tak nevidí.A proto za 5

Nežádej svůj poslední tanec (2001)

Tenhle film mě mile překvapil.čekal jsem nějaký ten debilní příběh pro pubertáky,kde je všechno hned jasné,ovšem opak byl pravdou.Tohle je totiž ten ravý romantický příběh co má rád.A celý dojem ještě potvrzují skvělé hereckké výkony všech zúčastněných.Julia Stiles potvrdila že má talent,který určitě někdy dokáže využít.A o Seanu Thomasovi taky ještě někdy uslyšíme za to vám ručím.Tenhle fillm vás prostě vtáhne do drsného života a super muziky

Smradi (2002)

Docela nepovedený film o rasistických názorech.Jednu chvíli to vypadalo nadějně,pak se ovšem mé názory zcela vyvrátili.Film nezachrání ani skvělý Trojan a Špalková.další promarněná o skvělý dojemný film.Je to škoda

Láska nebeská (2003)

Tak tenhle flm mě vysloveně překvapil.Čekal jsem sice něco nádherného,vtipného a romantického ale tohle je jeden z nejlepších filmů roku.Je vidět že Richard Curtis je génius,který je vyníkající nejen jako scénárista ale i jako režisér.Také hvězdné obsazení dokázalo že je opravdu vynikající.Prostě vynikající vánoční komedie,kterou by mohli v televizi dávat pořád dokola,protože se v ní vždycky najde něco nového.

Bláznivá školka (2003)

Přemýšlím kolikrát jsem se v tomto filmu zasmál.Možná třikrát a to už ani nevím čemu.Tohle totiž není ani komedie jenom sito na komedii hraje.Strašný scénář,strašní herci prostě všechno strašné.Občas si říkám ka až Murphy dokázal klesnout ze svých vynikajících komedií.Ale takový je život amy se prostě musíme smířit s tím že Murphy už se ze dna nevyhrabe a že tento film je proklatě hrozný

Božský Bruce (2003)

Docela dobrá oddychovka nemyslíte.I když pravda od dua Carrey a Shadyac bych čekal trochu víc(to už je asi síla zviku),ale zase předvedli dobrý námět.No řekněte co byste s touto mocí provedli vy.Ale je fakt že se všichni zúčastnění snaží jak mohou a někdy se člověk opravdu dost dobře pobaví.Dávám za 3 :-)