Nepřítel státu (1998)

Filmy takového producenta jako je Jack Brukheimer,jsou vždycky zárukou kvality a tenhle není vyjímkou.A bych popravdě řekltak politicky orientované filmy moc v lásce nemám(nenávidím je),ale tenhle mě velice zaujal a občas i pobavil.Ale scénář stojí i za zamyšlení(no co když nás tedka někdo špehuje a odposlouchává).Nejlepší jsou samozřejmě herecké výkony.Smith je sympatický jako vždycky a taky dostatečně dobrý.Voight hraje záporáka s až ocelovou přesností.No a Hackmanovi se nebudu ani zmiňovat.Taky vedlejšírole stojí za povšimnutí(např. Sizemore,Pepper,Black ale i Hart).No prostě dokonalé dílo od dokonalého Brukheimera.

Mstitelé (1998) odpad!

Já vydržím hodně ale tohle byla fakt úplná ubohost.Jenom by mě zajímalo kolik za to těmto skvělým hercům slíbili když natočili takovou hovadinu.Seriál jsem sice neviděl ale rozhodně byl lepší než toto podivné cosi

Scary Movie 3 (2003)

Oproti dvoum předešlým dílům je tento díl skvostný.Máme tu závan HODNĚ staré školy,ale tu já vždycky miloval(Zucker je prostě bůh).Z pomyslné herecké rakve byli vykopány taková esa jako Charlie Sheen,Leslie Nielsen a pamela Andersonnn a na plátně to jimi jen jiskří.Pobavil mě hlavně Sheen,který Gibsona nádherně parodoval.Dobré i parodie na filmy(tentokrát dobrý výběr filmů).Hlavně parodie na Znamení 8 mile byli vypečené.Prostě nejlepší Scary Movie.

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Určitě lepší než seriál.Ano docela sprosté,ale hezky vtipně sprosté(víte jak to myslím ne).Jo a ty písničky.No prostě nášup.Takovej nejsprostší muzikál na světě :-)

Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života (2003)

Možná opůl hvězdičky lepší než 1,ale pořád stejná hovadina.Je vidět že Jan de Bont už nikdy nebude točit filmy jako dřív.Taky angelina Jolie se nijak nevytáhla.Je vidětže sexy zevnějšek není všechno.Jo a s těma akčníma scénama to taky nebyla žádná slast.To se Pořád psalo o super honičce na velké čínské zdi,a přitom nebyla na plátně ani půl minut.Prostě děs a hrůza

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

Docela dobrá oddechovka.Jedna z prvních teen komediích a také jedna z nejlepších.Ještě ke všemu s charizmatickým Heathem Leadgrem a sexy Julií Stilesovou.Komedie která nikoho neurazí a občas i příjemně pobaví

Hledá se Nemo (2003)

Od Pixaru nic jiného než hit už opravdu čekat nemohu(např.Toy Story 1 a 2).Ale tento film je naprostá bomba.Tento film je tak dokonalý,že je to asi revoluční film v oblasti animovaného filmu.A je taky bezpochyby nejlepší.To je jejich vypracování každé rybičky,ba i každé bublinky je fascinující.A o příběhu ani nemluvím(ten je jako vždy vynikající) .Film pobaví nejen děti,ale i dospělé a okouzlí i pubertáky(jako třeba mě).Je to prostě film který osloví a upoutá každého,kdo jej zhlédne.Nevím co ještě dodat :-)

Od kolébky do hrobu (2003)

Vždyt tohle snad není ani béčko ne?Tohle už hraničí s drzostí.Jediné co mě na téhle vypatlanině zaujalo,byla honička na čtyřkolce.Jinak se do pomyslného hrobu zřítili všichni účinkující

Rychle a zběsile 2 (2003)

Jedničcka mě velice překvapila.Byla to hezká oddechovka od které jste prostě neodešli.Proto jsem od dvojky čekal tolik.A musím přiznat že mě trochu zklamala.Pravda akce je zde o dost lepší než v 1,ale to je tak všechno.Chybí ji nějaký příběh,který dělal 1 osvěžující.I absence Vina Diesla byla znát(nějakej drsnej negr ho nemůže nahradit,co si budem povídat).Ale a bych jenom nekritizoval,takk musím říct že jinak to byla i docel sranda.Doufám že trojka si povede líp(prej v ní má hrát opět Diesel)

Znamení (2002)

Shyamalan je mistr hororů.Jeho Šestý smysl obrátil historii hororu naruby a stal se kultovním dílem.Vyvolený byl trochu slabší odvar ale taky super klasa(díky Willisovi).A ted je tady mrazivé Znamení.Je to opět výborný film a to jen díky Shyamalanovi.On umí totiž udělat lekačku s každé maličkosti a to se mi na něm právě líbí.Film je o mimozemštanech a přitom je uvidíme jen v pár scénách.A to se mi na tomhle filmu líbí.Režisér nezobrazuje nepřítele celého,a když ho v jedné scéně zobrazí tak je to suprová lekačka.Hold musím vzdát ale i Gibsonovi(Willis by se sem asi moc nehodil),ale také Phoenixovi který udělal na malé ploše velice zajímavou postavu.Prostě horor má nového krále.Ať žije král!!