Rychle a zběsile (2001)

čekal jsem jenom další oddechovku s rychlejma autama,hezkejma holkama,žádným příběhem a nulovejma hercema.Prostě normální béčko.Ovšem výsledek byl úplně opačnej.Rychlý auta a hezký holky tady sice jsou,ale ještě se k nim přidal suprovej děj a solidní Paul Walker s výborným Vinem Dieslem.No uznejte sami,tohle je víc než béčko ne?

Neuvěřitelná cesta (1993)

Roztomilý rodinný filmeček u kterého bezvadně strávíte volný čas.Rodinám s malými dětmi doporučuju

Neprůstřelný mnich (2003)

Od tohoto filmu jsem po pravdě moc zázraků nečekal,ale výsledek byl ještě horší než jsem čekal.Od videoklipaře jako je Paul Hunter jsem čekal aspon´ skvěléakční scény,ovšem jejich sestříhání působí poněkuď křečovitě.Z hereckých výkonů mě zaujal Sean William Scott a Karel Roden.Scott si zase jednou vyzkoušel něco jiného než Prcičky.Karel Roden předvedl dalšího skvělého záporáka,i když tentokrát na menším prostoru(a ještě ke všemu ho u nás dabinguje nějakej jinej herec,což mě docela nakrklo).Fat předvádí poněkuď´křečovitý výkon.Kingová je zase bezvýrazná a v příběhu úplně na nic. Chudáci Scott a Roden

Test (2003)

Toto je velmi průměrný thriller,který ale mohl dopadnout mnohem líp.Vždyt nakouknutí na výcvik nových tajných agentů už lecos slibuje ne?Pak se to ale celé nějak zvrtlo a nabralo to úplně jiný směr.Jediné,co pořád drží stejnou rovinu jsou herecké výkony.Ty jsou od začátku do konce skvělé.

Vesničko má středisková (1985)

tak toto se snad nemusí ani komentovat ne?Skvělá režie,skvělé herecké výkony a hlavně hodně vtipných scének (víš co,jeď do pelhřimova a prohlídni si kremátorium ať´víš do čeho jdeš).nádherná česká oddychová komedie na kterou se nezapomíná.

Pelíšky (1999)

Tak tohle už je hotová klasika,ne.Vždyt takové scénky jako noky,lžičky z umělé hmoty,kodiak atd. jsou již kultovní.Teda on už je vlastně kultovní celý tento film :-).Hřebejk je totiž režisér,který vždy natočí velmi poutavou a zábavnou podívanou.Snad nejlepší česká komedie.A to je co říct

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Jednička byla příjemná zábava.Ve dvojce nebyl prakticky žádný děj a byl to díl velice trapný.Za to trojka je nejzábavnější a nejlepší ze všech tří dílů.Tolik zábavy jsem v teen movies ještě nidy neviděl nejlepší je samozřejmě Stifler(hlavně se svou čokoládou).I Finch je docela dobrý společník.Jim má tentokrát překvapivě méně prostoru,ale i tak jsou jeho trapasy příjenou zábavou.Prostě nepřetržitá zábava.Jak se říká to nejlepší na konec

Detektivové z Hollywoodu (2003)

Docela dobrá oddechovka nemyslíte.Pravda od hvězd jako je Ford a Hartnett jsem čekal přece jenom trochu víc,ale i tak je čeu se zasmát(např.Hartnett učí jogu).Pobavila mě i minirolička Lou Diamonda Phillipse v roli policajta-štětky.TO nemělo chybu :-))

Království ohně (2002) odpad!

Rozhodně nejhorší film co jsem v poslední době viděl(a že jsem jich viděl).Ty draci museli spálit scénář,protože ten film je opravdu o ničem.Říkejte si co chcete,ale tenhle film je vážně na draka