Jestřábí žena (1985)

A Michelle Pfeiffer je jó herečka, když se naučila lítat v tomhle kostýmu!

Oriental Night (1990)

Co jinýho asi tomuhle masakru dát než 4*? Tady se samozjřemě hodnotí hlavně velikost, počet, výdrž a nápad a to všechno mě náramně pobavilo! Rocco análista nezklamal, oceňuji především jeho profesionalitu a zapálení pro věc. V momentě, kdy většina ostatních ztrácela jiskru v oku a občerstvovala se u baru, Rocco za tyto odpadlíky plnohodnotně zaskakoval a dařilo se mu držet v pozoru nejen morálku. Za zmínku rozhodně stojí i celková vizáž přítomných dam - Discopříběh jak vyšitej!! :) K tomu český dabing (přísahala bych, že průvodkyně byla Gondíková!) a dílo "zkázy" bylo dokonáno. 5* to ode mě nedostane, protože stejných kvalit jako třeba Aberdeen to přece jen ještě nedosahuje. Ale jen o chlup! :)

Monstrum (2008)

Nebýt toho zoufale táááááhléééééhooooo začátku, dala bych plný počet. Líbílo se mi, že nikdo neměl potřebu nic vysvětlovat, co neviděl frajer s kamerou jsme neviděli ani my. Nikdo se netrápil reálností monstra - prostě co je velký, to je mostrum a nahání to hrůzu, s čímž souhlasím a líbí se mi to. Kýčovitější způsob, jak vyjádřit, že svoboda amerických občanů dostala za uši, mě taky nenapadá. A když se pak někdo při prvním závěrečném titulku zeptá: "A jsou teda mrtvý nebo ne??", rozesmějete se a poprvé od poloviny filmu vydechnete.

Dějiny násilí (2005)

Neznám Cronenbergovy dřívější počiny, díky nicmoc komentářům na čsfd jsem si tenhle film nechala dvakrát ujít. Napotřetí jsem se dívala a počtvré jsem ho nahrála. Popáté a pošesté jsem žasla nad vztahem manželů Sallových a scéna na schodech mě totálně rozsekala. Takže pro mě maximální spokojenost. Jedna hvězdička dolů za nereálně "snadný" konec.

Kinsey (2004)

Existuje krásnější člověčí vyznání a slovní spojení než je "žlabatka v jantaru"?

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Jakpak by tohle asi zpracovali amíci?? :) Pletu se, nebo by to bylo blbý, tuctový, se čtyřma černochama a udatným bělochem? Mimochodem Cate Blanchett si střihla zřejmě svojí životní roli, Babel byl oproti tomuhle ranní rozvička!! :)

Sexy Pistols (2006)

U tohohle filmu jsem se výborně bavila. Vypnutí mozku je samozřejmě podmínkou, ale právě za tyhle typy filmů jsem nesmírně vděčná!!

5x2 (2004)

Myslím že to je superrealita. Vlastně pořád nechápu, proč se rozvedli?

Svatba ve třech (2005)

Hodně příjemný film! Myslím že to vůbec nebyla plochá, prvoplánová komedie, naopak to šlo hodně do hloubky. Tak proč ale tak příšerný a pitomý konec??? Nebýt toho, byl by to pro mě jasný plný počet!