Kate (2021)

Brutálně krvavá variace na Nikitu, tentokrát v japonském prostředí, kde poloniem otrávená Mary Elizabeth Winstead nemilosrdně kydlí jakuzáky. Že je to hodně přepálený, mi nevadí, spíš mě leze na nervy ta malá křížená Japonka, která má obličej jak čuník.

Krvavě rudé nebe (2021)

Po dlouhý době horůrek, který přišel s něčím novým - upíry v letadle jsem asi ještě neviděl. A navíc je to film s výrazným českým podílem. Hlavní herečka žádná krasavice ani v civilu, natož jako monstrum, ale to se dalo vydržet - ani mi to nepřišlo tak dlouhý, jak to bylo. A kupodivu to šlo i bez stupidních lekaček. Akorát nechápu, proč ve filmu, na kterém pracovalo tisíc Čechů, se "ten zkurvenej Čech" jmenuje Jurij - to germánskejm autorům scénáře fakt nikdo nemohl říct, že nejsme Rusáci?

Špinavý prachy (2014)

No, nevím - občas dobrý momenty, ale ta hlavní postava je fakt zvláštní - v podstatě retardovaný primitiv, který všechno bere, tak jak to je - někoho zabít? OK, v pohodě, zlikvidovat mrtvolu? OK, v pohodě, převzít bar po bratranci, kterýho Čečňáci zabili? OK, v pohodě. Jediná emoce, kterou Hardy předvedl, je bezradnost nad čoklem.

Ať se lidi mají rádi... aspoň dnes (2001) (pořad)

Směsice starých scének, občas i vcelku dobrých, ale chaoticky proložená úryvky písniček. Nedá se na to koukat - autor by se měl nechat vyšetřit.

Láska na vlásku (2014)

Princ a chuďas pro 21. století, bohužel přepálené délky.

Město (2010)

Tak trochu natahované romantické klišé, ale akce dobrá, herci v pohodě - Ben je holt lepší režisér než herec. Bavilo mě to.

Cestou necestou s Miroslavem Donutilem (2007) (pořad)

Znáte ten pocit, když člověk něco sleduje a cítí se trapně za toho, kdo se tam předvádí? Tak přesně tohle jsem zažil při sledování tohoto "show". Chrlení historek bez ladu, skladu i pointy za nadšeného řehotu diváků, kterému jsem moc nerozuměl, protože sám jsem většinou jen kroutil hlavou. A prezentace Vágnerovic famílie s příšernou odrhovačkou tomu nasadila korunu.

Mé jméno je Nikdo (1973)

Mě to tedy neuchvátilo. Hrozně se to vleče, občas to ztrácí smysl a komické fackovačky Terence Hilla jakoby tam zabloudily z jiného filmu. Morriconeho hudba je celkem fajn, ale je to tak trochu kompilát nápadů, které již použil v jiných filmech.

Likvidátor (1996)

Koukatelná pohádka v duchu devadesátek. Drsnej Arnie, pěkná holka, poněkud slabší děj, ale některý scény hodně zábavný, speciálně ta s krokoušema.

Specialista (1994)

Moc pěkný vejbuchy a tehdy nádherná Sharon. Ale ve chvílích, kdy to zrovna nebouchá, je to strašná nuda.