Monster Hunter (2020)

Jako oddychovka to celkem ujde. Zápletka je docela primitivní - jednoduchý skok do jiného světa a už se to řeže. Milče sice tu vojenskou drsňačku nevěřím, ale Tony Jaa je celkem zábavný a monstra fakt dobrá. Srandakocour tam asi zabloudil z jiného filmu...

Wonder Woman 1984 (2020)

No nevím. Předělat válečnici na Mirku Dušínovou nebyl úplně dobrý nápad. Spousta lyrické vaty dá vyniknout mizernému herectví Gal Gadot, naštěstí s krásnýma nohama. Zkrátit, daleko líp sestříhat, sem tam nějakýho šmejda zabít a mohl by to být slušný film.

Old Guard: Nesmrtelní (2020)

Celkově to nebylo tak hrozný, i když to občas trochu drhlo. Stárnoucí Charlize moc nenadchla, ale ta její banda mě nijak neurážela. Harry Melling je fakt velkej hnusák a toho vědce mu moc nevěřím. Co bylo ale děsivý, byl soundtrack - podbarvovat akční scény takovýma ukňouranýma sračkama, to fakt může napadnout jen naprostou husu.

Půlnoční běh (1988)

Zábavné a neprávem pozapomenuté road movie, které přes dlouhou stopáž nenudí.

Strašidelný autobus (2005)

Pohádková fantasy pro děti. Škoda, že ten prcek skoro celej film jen čuměl jak jelito. Oba rodiče i učitel dost votravný.

King Kong (2005)

I po letech tahle Kráska a zvíře pořád baví. Je to sice přepálený jak časově, tak akcí, ale Jackson to tak chtěl a divák se nenudí. Naomi to za mlada slušelo, ale tak nějak si nedovedu představit biologické naplnění jejich vztahu.

Boží mlýny (2021) (seriál)

Spíš by se to mělo nazvat kriminální pohádky. Takhle to v životě prostě nefunguje - svině si provádějí svá svinstva a nikdo na ně nemůže. Komedie to teda nebyla, nepamatuji si, že bych se někdy zasmál. Myšička byl docela sympatickej, ten kluk mi nějak zvlášť nevadil, Křenková unylá jako vždycky. Ale Lábusovi jsem fakt záviděl, ta Vietnamka je neskutečná kočka.

Grotesque (2009)

Smysl to moc nedává, ale je to skvěle brutální.

Masakr na střední škole (2010) odpad!

Sračka všech sraček - ten, kdo tohle financoval, měl dát ty prachy radši na charitu.

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Když už se člověk konečně po letech dočká vetřelců na Zemi, tak to dva debilní kreténi utopí ve tmě. Záviděl jsem té holčičce brejle s nočním viděním - já viděl většinou úplný hovno.