Chyťte doktora (2007)

Tak prej komedie - furt jsem čekal, kdy se pořádně zasměju, a ono hovno. Tomu malátnýmu Malátnýmu se fakt divím - nestačí mu jedna protivná Vilhelmová, musí ji mít dokonce dvakrát. Nuda, nuda, trošku pobavili snad jen kartářka Dáša Bláhová a Marek Vašut.

Příležitostní detektivové z Baker Street (2021) (seriál)

Aby mohl člověk tento seriál sledovat, musí zapomenout  na dvě věci - na skutečnou viktoriánskou Anglii a  A. C. Doyla. Jinak by totiž nemusel černou šlechtu, křiváckýho černýho buzeranta dr. Watsona a vysmaženou trosku Holmese vydýchat. Ale má to být fantasy, tak nakonec proč ne. Skupina "dětí" ve složení asiatka, mladý a ostříhaný Mick Jagger, rastaman a bílá čarodějka společně s neduživým princátkem docela funguje a příběh jako dark fantasy taky, i když ke konci trochu ztrácí dech. A že Sir Arthur rotuje v hrobě? On byl koneckonců taky docela pošuk, který věřil na duchy a okultní pavědy.

Last Moment of Clarity (2020)

Docela slabota, primitivní zápletka, slaboduché rozuzlení. Nebýt tam Samara, nestálo by to za řeč.

Čističi vesmíru (2021)

Docela se mi to líbilo, teda až na tu přepálenou dýlku. Ale připadá mi to celý takový nějaký naivní...

Kufr plný nadějí (1978) (TV film)

Příjemný film o střetnutí progresivního začínajícího učitele s vidláky a především se starým zaprděným kantorem (Kemr). Potěšilo vidět mladou Macháčkovou (byla to kočena) a cameo Jirky Schelingera.

Paradise Hills (2019)

Stepfordské slepičky na Ostrově? To muselo dát práci vymyslet takovou kokotinu! Jediný důvod, proč jsem to chtěl vidět, byla Emma Roberts. A jediný, na co se dalo koukat, byla Emma Roberts - ona je totiž, na rozdíl od její otlemený tetičky, hezounká. - Jo, a jedný věci nerozumím: Proč je to film USA, když všech sedm společností, co se podílely na produkci, je ze Španělska??

Mafiánovi (2013)

Příjemná komedie na téma ochrany svědků. Rodinka není schopná nikde zapadnout, protože jejich nátura jim nedovolí chovat se nenápadně. Klasický Bobby De Niro, ničím nevyčnívající Michelle Pfeiffer, TLJ průměrný - hvězdou filmu je bezesporu Dianna Agron a taky trochu čokl.

My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)

Přijde mi komické, když si junioři 20+ hrají na "děti" ze stanice ZOO. Když už to autoři pojali takhle, měli mít koule a natočit "My senioři ze starobince ZOO", mohla to být větší sranda. Nezvladatelní důchodci, kteří by propadali heroinu, nerespektovali pravidla, kašlali na ošetřovatelky a neposlouchali své rodiče, když je přijdou do domova navštívit.

Western Stars (2019)

Boss  pořád umí, i když z toho nesálá ta energie jako na mých oblíbených deskách The River a Born In The USA. Koncert ve stodole je fajn, i to pindání se dá snést.

Had (2021) (seriál)

Napínavým způsobem natočené řádění odporného hnusáka, bohužel poněkud rozbité neustálými flashbacky. Pro mě bylo smutné vidět mého miláčka z Doctora Who, Jennu Coleman, v roli tak zvrácené krávy, zcela ovládané ksichtoprdelním slizounem, který spolu s nechutným Indem vraždí lidi tak odpudivým způsobem. Tragické je, že Sobhraj měl pravdu, když slíbil, že uhyne stářím -  dnes je mu 77 a válí se v lochu. Už ani ti kriminálníci nemají tolik cti v těle, aby tu hnusnou držku zadupali do latríny, kam bezesporu patří.