Úhoři mají nabito (2019) odpad!

Tak prej: Komedie / Drama / Krimi / Thriller. A přitom stačilo jedno slovo: Píčovina.---Viděl jsem podruhý a názor jsem nezměnil. A ta Anča tam vypadá jak klaun.

Raw (2016)

Film, který mě utvrdil v přesvědčení, že vegetariáni jsou magoři. Jinak nic moc, aspoň, že ta Garance je docela hezká holčina, která zpočátku působí mile a nevinně. Na rozdíl od její filmové sestry, která byla učebnicovým typem vulgární štětky. Příběh nicméně naznačuje, že Julii Ducournau slušně hrabe. Co mě zaujalo je, že šikana na francouzské veterinární fakultě je spíš na úrovni řeznického učiliště pro mentálně postižené.

Victoria (2015)

Nebylo to tak zlý, už jen proto, že hlavní devizy filmu - že je natočen na jeden záběr - jsem si dlouho ani nevšiml. Problém je v nevěrohodnosti - holku s kolem na ulici před klubem osloví čtveřice podnapilých somráků a ona se s nimi za dvě hodiny tak skamarádí, že jim jde dělat řidičku při vyloupení banky. Druhý problém je v tom, že sice vidíme dlouhé nezáživné záběry z klubu, ale dvě stěžejní věci nevidíme vůbec: vyloupení banky a co nakecala Victoria recepční v hotelu. No a třetím problémem je délka - přiznám se, že na konci jsem použil rychloposuv (Jéžiši, Sonne, tak už konečně umři, a ty, holka, seber prachy a zmiz! - to se strašně táhlo). A ještě nutno podotknout, že to, že z obalu DVD na nás zírá krasavice inteligentní, je klamavá reklama.

Kull dobyvatel (1997)

Je to škoda, postava krále Kulla - esence, ze které Howardovi vykrystaloval jeho nejslavnější hrdina Conan - by si zasloužila lepší zpracování. Tohle je tak trochu ušité horkou jehlou, Kevin sice není vyloženě špatný, ale nemá to správné charisma, scénář je plytký a Tia Carrere až tragicky neherecká. Kdyby tohle chtěl vzít do ruky schopný scénárista a režisér, a Dwayne si nechal narůst háro...

Barbar Conan (1982)

Epická fantasy o pomstě, skvělá, ale není to Howard.

Rudá Sonja (1985)

Ta gorila je sice hrozná, ale tenhle třetí Arnoldův howardovský film je Howardovi nejblíž!

Ničitel Conan (1984) odpad!

Děsná srágora, která nemá s Howardem nic společného.

Gympl (2007)

Přehlídka unylých smradů v unylém filmu. Ten zhulenec byl aspoň zábavnej... Co mě ale opravdu sralo, bylo vypípávání neslušných slov - vypípnout i slova jako "vole" nebo "blbá", co to kurva je?

Plnou parou vzad! (2002)

No nevím, já jsem se docela zasmál. Jen mi není jasné, proč takovou krásnou kočku jako je Roselyn Sanchez nikdy neobsadili do něčeho jiného, co bych znal.

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

Doctor Sleep převyšuje původní Shining především tím, že se tu něco děje. Bylo fajn sledovat původní postavy v podání jiných herců a těšit se na návrat do Hotelu Overlook. Chvíle, kdy se chodba hotelu zalije krví, jsem se nemohl dočkat. Podle rozhovorů to vypadá, že i King vzal Kubrickovu verzi nakonec na milost a příběh mohl vygradovat do výborného finále. Jsem zvědav na malou Kyliegh Curran, co s ní bude dál - byla výborná.