Star Trek: Film (1979)

Vizuálně je to strašně pěkný, ale táááááhne se to strašně. Naštěstí je tu krásná plešanda, Spock ve vrcholné formě a vcelku zajímavá pointa. Akorát to závěrečné řešení nedává moc smysl

Stůj při mně (1986)

Castle Rock je díra. Taková, že když se čtveřice hošíků doslechne, že u trati vzdálené 40 km leží tělo mrtvého kluka, poprvé vyrazí do světa. Cestou si všichni popláčou, zažijí neuvěřitelná dobrodružství (slyší kvákat žáby, spadnou do vody a jeden z nich dokonce potká živou srnku!!!), mrtvolu najdou a dokonce svůj nález obhájí před bandou puberťáckých sígrů se zbraní v ruce! A to je celé. To, že po návratu domů dostali od Ace strašně do držky za to, že na něj vytáhli bouchačku, se už nedovíme.

Jumanji: Další level (2019)

Protože jsem viděl první díl, puberťáci mě neděsili a v klidu jsem počkal tu čtvrthodinku, až se konečně promění na něco koukatelnýho. Bohužel tam přibylo jakési nesympatické Awkwafina a navíc do celého příběhu vnesl autor slušný chaos častým střídáním postav. Také sentimentální dědkovská linie filmu neprospěla. Ale díky Jackovi, Dwayneovi a Rorymu se na to koukat dalo, speciálné na krásnou figuru Karen.

Špióni odvedle (2016)

Tak jsem se zase jednou nachytal. Zábavná akční komedie? Kde? Spíš nezábavná nudná slátanina. Ústřední dvojice looserů (Jeff a Karen) otravná až k nekoukání, Gal Gadot má sice krásné dlouhé nohy, ale bez outfitu WW neustále potvrzuje, že je toporná jak android. Na plakát dobrý, ale když má "hrát"? Úplnou tragédii odvrací jen Jon Hamm a v malé roličce Patton Oswalt, který je jediný v tomhle kýči zábavný. Druhá hvězdička za výstřih Isly Fisher.

Vyšehrad (2016) (seriál)

Slušnej dokument.

Všechno nejhorší 2 (2019)

Po přímočaré a jednoduché jedničce se tentokrát autor rozhodl změnit styl na pseudovědecko-romantickou slátaninu. Ale i když to nedává smysl, má to aspoň docela spád. A i na pipinu si člověk je schopen tak nějak zvyknout. Kdyby tam nebyly ty srandovní sebevraždy, i ta jedna hvězdička by se kymácela...

Všechno nejhorší (2017)

Není to zázrak, ale jako zábava to ujde. Každou vraždou se z protivné nesympatické krávy stává o něco méně protivná nesympatická kráva.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Jednoznačně nejlepší díl série - dobrý hlášky, hnusnej Van Damme a - tramtadadááá - Chuck Norris!

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Prodloužení na 2 hodiny tomu neprospělo, navíc ta nová parta nic moc, ale když se do akce vrátili "old boys", tak to začalo mít grády. "Jsem Galgo, ne Gogo - to je jméno pro pařížskou šlapku!" - to by asi Josefa Hlinomaze nepotěšilo.

Zvíře (1977)

Nejzábavnější Bebelův film vyšperkovaný exklusivní Raquel.