Hrabě Drakula (1970) (TV film)

První Dracula, kterého jsem jako malej viděl. Tenkrát mi to připadalo strašidelné, dnes už jen jen mile zábavné. Ilja Racek byl démon, Ota Sklenčka jako Van Helsing taky docela seděl, Maciuchová zamlada byla krásná, ale na Jernekové mě vždycky lezl na nervy její ukňouranej hlas. Inscenace se docela drží předlohy, kulisy jsou roztomile televizní, ale buďme rádi, že tento TV film za komoušů vznikl. Vedle bolševických eposů o budování socialismu, kolektivizaci vesnice, moudrých tajemnících KSČ a hrdinné Rudé armádě, která nás zcela sama osvobodila, to bylo jako elixír.

1945: Krvavý mír (2015) (TV film) odpad!

Odporně tendenční "dokument" o ubohých Germánech, kteří byli hodní, nic neprovedli a strašně trpěli. Ty odporné české bestie dokonce hanobili obrazy vůdce! No fuj! Inu - na hrubý pytel hrubá záplata! Fascinující je, když skopčáci mluví o nejstrašnější genocidě, jakoby zapomněli na všechna ta svinstva, co oni provedli světu - vyvraždili milióny Židů, ke Slovanům se chovali jako k bezprávnému dobytku, dobrému leda na práci, dokud nechcípnou. Jeden z Germánů se dokonce oháněl Ženevskou dohodou, že se k němu jakožto k důstojníkovi mají chovat podle ní. Jakoby oni si z ní někdy něco dělali... A dokonce, považte, když Češi nebo Poláci objevili SS-mana podle vytetované krevní skupiny, tak ho umlátili! Všechny SS-many měli pozabíjet jako štěnice! Podle názoru těchto skopčáků měly být všechna svinstva zapomenuta. Zapomenuto to, že proti Němcům a tomu, co prováděli, byli Čingischánovi nájezdníci dokonalými gentlemany. Němci se celou polovinu 20. století chovali jako dobytek. Kdo za první světové války používal ponorky na potápění civilních lodí a to dokonce i takových, co pluly pod vlajkou červeného kříže? Kdo první použil chlor a později yperit? Kdo vybudoval za té druhé továrny na smrt a upíral negermánům právo na život? A po druhé válce byli všichni úspěšně "denacifikováni" a spousta válečných zločinců seděla do smrti v bundestagu a řezníci z koncentráků vedli německou lékařskou komoru. A po 70 letech začali soudit několik bezvýznamných devadesátiletých starců, kteří obvykle umřeli ještě před rozsudkem. Teutoni by měli prostě držet hubu!

Michal David 50 - Mejdan roku (2010) (koncert) odpad!

Tuhle primitivní bolševickou sračku nesnáším už od okamžiku, kdy ji Janeček vysral... Zlatí hoši z Nagana nám udělali medvědí službu, když ho připomněli a on se jim vnutil na Staromák. Nebýt jich, tak tohle hovno zůstalo v hajzlu, kam vždycky patřilo. Až ho Miloš v říjnu vyznamená za to, že se zasloužil o stát v oblasti kultury, budu blejt!

Vlak do Pusanu (2016)

První polovina vypadala na 5, ale bohužel Korejši vycpali druhou půlku samýma lyrickýma scénama, že jsem to chvílema musel přetáčet, protože se na to nedalo koukat. Ubrat ty dojáky a zkrátit o půl hodiny by tomu fakt prospělo.

Nemrtví (2003)

Komická slátanina, která bohužel kombinuje řadu cizích nápadů a výsledkem je neuvěřitelný galimatyáš....

Atentát (1964)

Dobře zpracovaný příběh porážky germánské svině. Stejně by mě zajímalo, jak to doopravdy bylo, protože celý průběh atentátu je podivný. Kdyby Gabčík vyskočil před auto se samopalem, proč by řidič toho hovada zastavoval? Logicky měli atentátníci auto zastavit bombou a pak střílet. A ten zaseklej samopal, to je fakt šlendrián...

Uteč (2017)

Konečně biják s nápadem, který nevykrádá a neomílá provařená temata. Zpožátku se tváří dost nenápadně, ale pak se opravdu slušně rozjede. Divák mu odpustí i to, že je produktem čirého černošského rasismu.

Rudá volavka (2018)

Dá se na to koukat, i když je to dost překombinované a dlouhé. Jennifer na Rusku docela vypadá, takže je uvěřitelná. Jen mi přijde, že v Rusku je balet docela populární a primabalerina z Bolšovo těatra by měla dost profláklej ksicht, takže pro práci v utajení by byla dost na houby... Ale to není nutné řešit, protože s jejími stehny by ji do Balšovo stejně nevzali.

Tomb Raider (2018)

Vcelku slušná variace na Indyho, ale Alicia je na Laru moc roztomilá.