Největší discoshow a největší hity v největší narozeninové párty tohoto roku. Michal David slaví „kulatiny“ a s ním tisíce jeho fanoušků a přátel. Mezi gratulanty se objeví Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Hana Zagorová, Karel Gott, Pepa Vojtek, Petr Kolář, Daniel Hůlka a další hvězdy české populární scény. Moderuje Leoš Mareš. (TV Nova)

BigJohn02 odpad!

Tuhle primitivní bolševickou sračku nesnáším už od okamžiku, kdy ji Janeček vysral... Zlatí hoši z Nagana nám udělali medvědí službu, když ho připomněli a on se jim vnutil na Staromák. Nebýt jich, tak tohle hovno zůstalo v hajzlu, kam vždycky patřilo. Až ho Miloš v říjnu vyznamená za to, že se zasloužil o stát v oblasti kultury, budu blejt! ()

Smok odpad!

Nech sa na mňa Vláďa Štancl nehnevá, ale otravovať tu vzduch bezmála 30 rokov svojimi bezduchými odrhovačkami o tom, ako všetci pijeme colu a ako je fajn na diskotékach, tak to už hraničí s drzosťou. Keď tieto disco "hity" navyše dostanete v podaní napózovaného zrelého obtlstnutého päťdesiatnika s plešinou a umelým chrupom, už to naozaj dostáva skôr komediálny nádych. Nehovoriac o tom, že nazvať si túto oslavu narodenín "mejdanom roka" je trúfalosť, ktorú nemienim stráviť ani s veľkou podporou bubliniek zo silvestrovského šampanského. Hnus. ()

Marek1991

Náhodou sa mi to miestami páčilo, malo to poriadnu silu, no nie som na takéto megalomanské predražené oslavy pre pár vybraných ľudí. Prečo to neusporiadal niekde na planine, kde by mohol prísť každý zadarmo a napríklad by si vypožičali techniku, tak to nechápem. Áno, takto to bola poriadna diskotéka, no keď už, tak to mohla byť aj na tej planine s týmto prístupom, no stále to mohli mať ľudia zadarmo a mohlo ich tam byť viac, ale je to ich vec. Hudbu má celkom dobrú, no má tam aj trápnosti, ale celkovo sa to dá, je to hlavne pre staršiu generáciu výnimočné a musím sa priznať, že táto jeho veľkolepá oslava ma miestami aj nadchla. Miestami som sa nudil a cítil zvláštne. Hostia boli akí boli, nie všetkých musím, no vzhľadom na to, že malo ísť o akési zhrnutie doterajšej kariéry a života, tak mu to môžem prepáčiť, aj keď to mohli poňať inak. ()

TominoLa

Vyrůstal jsem na hitech Michala Davida a tak jsem se docela rád podíval v sobotu na jeho oslavu 50 narozenin. Jinak se krom sportu na tv skoro nekoukám. Určitě jednou za čas zkouknu "komunistickou estrádu" než nekonečné seriály jako Ordinace, Ulice, Křehké vztahy, Pojišťovna štěstí, atd. Prostě seriály natočené v týhle době. ()

JohnnyB.

Ale no tak, nedurděte se tolik. Míša si to pěkně oslavil a já se pobavil, když na Primě byla reklama. Ty, Michale, si vůbec toho hodnocení na CSFD nevšímej. Je to tu samý zapšklý pseudointelektuál, který beztak nerozumí muzice s velkým eM. Přeji hodně energie do další padesátky a aspoň stejnou dávku hitů, které jsi nám už dal. Spolu s Nedvědy na Strahově a Evou a Vaškem pod Řípem rozhodně největší kulturní zážitek této dekády (a to minimálně)! ()