Winchester: Sídlo démonů (2018)

Bylo to takové neslané nemastné. Skoro se nechce věřit, že tihle dva natočili neuvěřitelně povedený film Predestination.

Chata smrti (2007) odpad!

Kdyby Pat a Mat natočili horror, nemohlo by to být slabší. O půl hodiny delší, než bylo únosné. Klišovité, bez atmosféry, bez nápadu. Jedna postava pitomější než druhá a jako obvykle, nesmrtelný vrah... Standard DVD edice, takže pitomost, navíc bez titulků, zato s ohavným dabingem.

Princezna ze mlejna 2 (2000) odpad!

Ještě uřvanější a nesnesitelnější než jednička, a to je co říct...

Whiplash (2014)

Což o to, JKS to sebestředné sprosté namyšlené hovado zahrál skvěle, ale ruku na srdce: Fakt si někdo myslí, že urážení a ponižování někoho motivuje?

Rampa (1962)

Skvělý fotokomiks, dlouhý tak akorát. Jsem rád, že jsem ho neviděl dříve než 12 opic, přišel bych o pointu.

12 opic (2015) (seriál)

Mě to bavilo, i když jsem se občas v časových smyčkách ztrácel. S filmem to nemá nic společného, ale vůbec to nevadí - kdyby seriál měl jiný název, nikoho by ani nenapadlo ho s ním srovnávat. Aaron Stanford je sice charismatický jak Budulínek, ale vynahrazují to jiné postavy. Zvláště s Emily Hampshire a s Toddem Stashwickem se člověk nikdy nenudí. Amanda Schull je jako herečka toporná jak pařez, ale hezky se na ní dívá. Jen ten konec seriálu - poslední půlhodina se táhne jak hlen. Ty nyvé pohledy a loučení se daly zkrátit na 10 minut.

Mamka a taťka (2017)

Marně přemýšlím, komu je tohle veledílo určeno. Fanouškům hororu? Ale no tak, tady se jen žvaní o vraždách! Fanouškům komedie? Humoru je tu pomálu, a když, tak ubohý. Fanouškům Nicolase Cage? Nevím, jestli nějaké má, ale jestli jo, tak je musí svým výkonem vyděsit. Takže shrnuto: Výborný nápad, který by potřeboval opravdového scénáristu a režiséra, a mohla to být fajn zábava. Taylor z toho bohužel udělal unylou sračku...

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Povedený upgrade, dobrá zábava. Filmu prospělo, když se čtyřka nesympatických puberťáků proměnila v bandu tvořenou čím dál lepším Dwaynem Johnsonem, skvělou Karel Gillian, probuzeným Jackem Blackem a pošukem Kevinem Hartem.

Smrtihlav (2017)

Nepříliš povedený pokus o vykreslení života a ilegální porážky zvlášť odporného kusu germánského dobytka. Film působí zejména ve druhé části útržkovitě, zkratkovitě a nevýrazně. Nic proti Jasonu Clarkovi, ale fyzicky je příliš vzdálený hnusné supí tlamě árijského podhovna. Debilitu českého názvu není třeba komentovat.