Podfu(c)k (2000)

Poprve jsem viděl v půlnočním představení v roce 2000 a kdykoliv si můžu pustit znovu a budu si užívat černý humor v něm. Teprve nedavno jsem přišel na to, že scéna s Desert Eagle je variací na scénu s Eastwoodem z Dirty Harry

Tenkrát na Západě (1968)

Poprve jsem viděl v roce 1985 s více než půl hodiny vystříhanými scénami a nebylo mi vše jasné. Po shlédnutí celé verze se vždy kochám každým záběrem i hudbou

Harold a Maude (1971)

Poprve jsem viděl v roce 2006 a ze začátku se mi film líbil hlavně proto, že ty deprese mi byli hodně blízké, teď se při každém shlédnutí skvěle bavím

Big Lebowski (1998)

Poprve jsem viděl v roce 1998, ale až tak od roku 2002, když jsem začal hrát bowling, mě film plně oslovil...viděl jsem cca 30× a vždy si vše znovu užiji, každá scéna i postava má co do sebe. White Russian (1/6 kahlua, 2/6 vodka, 3/6 milk), alternativou je pak Black Russian (1/6 kahlua, 2/6 vodka, 3/6 cola).www.biglebowski.cz

Amélie z Montmartru (2001)

Poprve jsem viděl v roce 2002 a dlouho jsem se v Amélii viděl a holky si vybíral podle toho, zda se jim líbí či ne

Hoří, má panenko (1967)

Poprve jsem viděl v roce 1989 a kdykoliv vidím, tak se směji, naprosto ze života

Divoši (2007)

Ze života, z komedie jsem tam nenalezl naprosto nic.

Kopačky (2008)

O závislosti na druhém, kterému většina lidí říká láska.

Kámoš k pohledání (2009)

Od prvních minut jedna hláška za druhou (a všechny ze života). Hodně jsem se nasmál.