Telefonní budka (2002)

Nádhera ! že to bude takový jedinečný zážitek jsem opravdu nepředpokládal . Režisér Schumacher mě opravdu překvapil ( spíše odrovnal ) svou perfektní režií a skvělými nápady . K tomu ještě Colin Farrell který ztvárnil asi svou zatím nejlepší roli .

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Taková pohodová ptákovina na sobotní večer která neurazí ale ani nenadchne . Potěší jenom Johnny Depp ostatní herci jsou suchý a stereotypní možná ještě Geoffrey Rush ale taky nic moc . Ale jinak neni co vytknout kouká se na to celkem dobře

Komisař Clouseau na stopě (1964)

Skvělá komedie převyšující prvního růžového pantera jelikož je postavená na geniálním herectví Petera Sellesrse zatímco v předchozím filmu hrál pouze vedlejší roli. Tady se konečně rozehrává to pravé maso ! Nejlepší z celého filmu je pro mně Kato a Herbert Lom jako Dreyfus .

Metallica: Cunning Stunts (1998) (koncert)

Skvělý koncert plný energie , skvělých instrumentálních výkonů a hráčského nasazení . Kapela předvádí repertoár především z období Load/Reload ale to nevadí je to stejně zážitek!

Zuřící býk (1980)

Tak to je paráda! Kam se hrabe Rocky ! Nejlepší film z prostředí boxu a zasloužený oscar pro De Nira.

Král Galů (2001) odpad!

Něco takového jsem ještě neviděl!

Pošetilost mocných (1971)

Pdle mně asi nejlepší Funès . Jeho Don Salluste je sympatický:)

Doors v Evropě (1991) (koncert)

Báječný dokument který nám ukazuje zajímavý pohled na Doors a vlastně celou scénu na konci 60tých let