Temná legenda (1998)

Vcelku zajímavý námět totálně utopený v hromadě nesmyslů (vrah bez problémů holýma rukama zabíjí silné chlapy), vykrádaček a hororových klišé. Nejenže film není o nic lepší než libovolná vyvražďovačka kterých jsou všude mraky, ale navíc je horší než většina z nich.

Rallye smrti (2008)

Absolutne predvidatelna blbost s dejovymi "zvraty" ma urovni Esmeraldy. Kdyz se nezavodi je film uplne o nicem, kdyz se zavodi je k uzoufani nudny. A k tomu rap a kozate holky. Mozna kdybych nosil o sest cisel vetsi triko a cepici s rovnym ksiltem, dal bych o hvezdu vic. Takhle to byla zabita hodina a pul.

Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu (2004) (TV film)

Film bez hereckých výkonů a příběhu působí spíš jako parodie na Indyho, bohužel mám pocit, že to tvůrci mysleli vážně. Možná to Film+ nasadil proto, aby mohli přejezení okamžitě dávením vyhodit jídlo. To je největší tajemství lidstva, lidé po něm pátrají tisíce let a já ho mám vyřešit patnáct vteřin?! Nejsmutnější bylo, že se mu to fakt povedlo.

Rocky Balboa (2006)

I přes dost hloupých scén a hluchých míst, je naprosto strhující a famózní závěr to, co dělá z tohodle filmu druhý nejlepší počin celé série.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Rozhodně jeden z nejlepších seriálů vůbec, IT Crowd strká do kapsy s lehkostí a bravurou. //update: s novými díly kvalita bohužel dost kolísá

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

Tak větší hovadinu jsem už dlouho neviděl. Pokud pomineme naprosto dementní a nevtipný děj, tak zůstávají především neherecké výkony, nad kterými zůstává rozum stát. Film tak působí jako home video, které natáčejí lidi pro zábavu, aniž by kdy předtím stáli před kamerou.

Mandragora (1997)

Jak se to vezme, z jedné strany je to film celkem slabý, z druhé velice silný. A stejně to je tady i s těmi komentáři, někdo chválí, jiný zatracuje. Já v Mandragoře vidím jeden z nejlepších českých filmů vůbec. A stejně dávám jen 3*, to o české tvorbě něco říká... :)

Zombies: Den-D přichází (2008)

Tak za prvé - tohle není remake Romerova filmu. A jestli to tak tvůrci mysleli, snižuju na odpad a jedu pověsit na nejvyšší strom. To bylo na okraj... Jinak jde o dost hloupou variaci na Z-horory, horší o to, že nemrtví zde skáčou tři metry vysoko a dokonce běhají po zdech a stropech (takoví zombie spidermani). A když se k tomu přidá naprosto šílená kamera a střih, kdy jeden záběr netrvá víc jak 2 vteřiny, tak už pak na poblití z téhle "jízdy" stačí fakt, že jsou akční scény v první polovině filmu zrychlené. Nebrat ani omylem.

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Řeknu to takhle. Z kina jsem odcházel naprosto nadšený. Ten film (narozdíl třeba od Pokání) naplnil všechna má očekávání do puntíku a přidal i něco navíc. Dokonalá atmosféra, skvělá hudba, neuvěřitelné herecké výkony... Opravdu nevím, co bych vytkl. I ta uměla krev působila nádherně.

Pokání (2007)

Řeknu to přímo. V rámci neskutečného očekávání, nekonečně vychvalujících recenzní (dokonce i v Maximu!) a nadšených výkřiků, jsem čekal něco extra. Ale to, co mi bylo předvedeno, mě prakticky poslalo do kolen. Dvě hodiny příběhu, který by se v pohodě vešel do 40 minut i s vedlejší dějovou liní, neskutečně debilní časové skoky, kdy jsem se ztratil a ke konci jsem zjišťoval, že v danou chvíli musí být člověk na dvou místech zároveň a být mrtvý ještě předtím, než umřel. A nakonec, naprosto žádná dávka emocí! Jak může někdo brečet u filmu, kde není žádný vztah? Mezi Robbiem a Cecilií není naprosto nic, žádná romantika, žádné jiskření. Ve filmu spolu stráví asi 3 minuty čistého času (nepočítám scény, které tam jsou osmkrát z různých úhlů a někdy i pozpátku) a akorát si jednou za*ukají. Mám brečet proto, že ženské vzali jejího gigola? A závěr? Ne, děkuji, těch šokujících 30 vteřin mě málem rozesmálo. Takže se ptám, viděli jsme opravdu stejný film?