Expendables: Postradatelní (2010)

Tak nic moc průměrný film, ale poukazuje krásně na dobu minulou (80. léta) což se mi nehorázně líbí a Sly taky zářil. || „VÍŠ, ŽE JE TO TĚŽKÝ BEJT TVÝM KAMARÁDEM.”

Čtyřlístek ve službách krále (2013)

Je mi líto, že nemůžu dát víc, ale nebudu to uměle vytahovat a říkat, že to bylo výborný, když nebylo. Hudba byla výborná, animace taky, ale ten příběh nestál ani za nic. || „AŽ BUDETE V NESNÁZÍCH ZAVOLEJTE LUDOLFOVO ČÍSLO.”

Pekelná výzva (2013) (pořad) odpad!

Takovouhle kokotinu ani komentovat nebudu.

Slonisko a Medvídek Pú (2005)

Jedna z mála věcí, co se Disneymu v posledních letech daří. Vracet se zpět ke starému, dobrému Medvídku Pú. Viděl jsem to v kině a můžu říct, že jsem za to rád.

Paddington (2014)

Hurá! Anglie a rodinný film, to je snad sen! Tenhle snímek doporučuji úplně všem. Byl jsem velmi potěšen až rozmazlován milým medvídkem. „PANÍ BRAUNOVÁ ŘÍKÁ, ŽE V LONDÝNĚ JE KAŽDÝ JINÝ A TO ZNAMENÁ, ŽE JE DOMOVEM PRO KAŽDÉHO. MYSLÍM SI, ŽE MÁ PRAVDU, PROTOŽE I KDYŽ NEVYPADÁM JAKO OSTATNÍ TAK SE TU DOOPRAVDY CÍTÍM DOMA. NIKDY NEBUDU JAKO OSTATNÍ LIDÉ, ALE TO JE V POŘÁDKU, PROTOŽE JÁ JSEM MEDVĚD. MEDVĚD, KTERÝ SE JMENUJE PADDINGTON.”

Noc v muzeu: Tajemství hrobky (2014)

To je ale škoda. Myslel jsem si, že z toho filmu vytřískají něco víc, ale furt je to dobrý. „SIR LANCELOT, K TVÝM SLUŽBÁM. - THEODOR ROOSEVELT, PREZIDENT SPOJENÝCH STÁTŮ AMERICKÝCH. - NEMÁM PÁRU, CO TO ZNAMENÁ.”

Chlapectví (2014)

Beru to, že pracovat na filmu 12 let je doopravdy ojedinělý výkon, ale jak píše POMO, nenašel jsem jedinej důvod, co by mně film přinesl a ukázal. Dlouhý unavující dialogy, který nic neříkají. || „CÍTÍM SE JAKO KDYBY TADY TOLIK VĚCÍ, CO JSEM MOHL UDĚLAT A ASI I CHTĚL UDĚLAT, ALE PROSTĚ NEUDĚLAL”