• Thriller

Mine Games (2012) odpad!

Bože, za co mne trestáš? Co jsem ti udělal, že na mne valíš jednu sračku za druhou? Co to jako bylo? Nějaký projekt divadelního amatérského spolku?

ClownTown (2016)

Mám rád horrory s klauny a miluji vyvražďovačky. Klauni byli hrůzostrašní a kdybych je potkal, tak bych zakřičel a zřejmě se i posral. Bohužel, sledování mi kazili amatérští herci, kteří hráli oběti. Já tedy nevím, ale když je celou dobu nahánějí, tak by měli být oběti udýchaní, měl by se jim z hrůzy třást hlas a měli by mít jazyk na vestě... Bohužel, všichni jako by ten text dialogů právě četli, bez emocí, strojově, prostě amatéři .... :-( 50%

Jedna noc (2016) (seriál)

Zatím 1.díl, uvidíme :-)

Zázraky z nebe (2016)

To jako fakt šel na to někdo do kina? Z těch božích žvástů se mi dělalo mdlo a já vím, že půjdu do pekla, ale je mi to jedno :-) Viděl jsem zázrak a můžu umřít :-)

The Faith of Anna Waters (2016)

Nemám sice rád duchařské horrory, ale na tento se dalo koukat. Zřejmě i díky sympatické herečce v hlavní roli - Elizabeth Rice.

Děda je lotr (2016) odpad!

Nesnáším dědky, jako Robert De Niro, kteří si hrají na mega milovníky žen a sexuální nadržence!

The Pack (2015)

Některé scénky nelogické. SPOILER - chlap jako hora s rodinkou se krčí za oknem v kuchyni a čeká, až je zachrání policista - mladý kluk... No já být tím policajtem, tak tu familii postřílím!

The Blackcoat's Daughter (2015) odpad!

55 minut. Dlouhých 55 minut jsem vydržel koukat na tento amatérský film. A pak stiskl tlačítko STOP. Co to jako je? Bože!

The Rezort (2015)

Docela dobrý nápad, natočit horror o zbohatlících, kteří se jedou bavit na ostrov střílením do zombie. Dobré masky, herecké výkony ušly a konec překvapil... Není vše tak, jak na první pohled vypadá... :-)

Wrecked (2016) (seriál)

Škoda, že seriál nevysílá žádná česká, slovenská ani polská televize :-( Po Takové moderní rodince, Průměrňákových, Teorii velkého třesku, kdy aktuálně nejsou nové díly, nemám co sledovat :-(

Časové pásmo bylo změněno