• Thriller

Poslední vlak (2003)

Válečné filmy nejsou má kategorie, ale na film jsem se díval se sestrou a ta je válečná fanatička. Takže film sledovala pozorně a já jedním očkem. Jakmile ale byla nějaká dobrá scéna, upozornila mne. Nejvíc se ji prý líbila scéna, kdy vybuchl granát a jednomu vojákovi to roztrhlo břicho, vylezly střeva a opodál stojícímu vojákovi tyto vnitřnosti prskly na ksicht! Přikázala mi, že filmu musím dát 5* a já tak tedy činím! Já jen dodám, že film měl krásné barvy - radost pohledět :-)

Lovci lidí (2008)

Je léto 1974. Čtyři přátelé vyrazí na víkendovou rekreační turistiku a táboření v lese. Během cesty jsou v lese přepadeni a omráčeni. Když procitnou hluboko v lese, jediné co uslyší, je zvuk lovecké trubky. Lov začíná a skupinka zjišťuje, že jim začíná noční můra : -To ONI jsou totiž kořist-! Už dlouho jsem neviděl tak napínavý horor. Rok 2008 je v horrorech vyloženě slabý! Ale Rovdyr mne mile překvapil! Na horror jsem se díval se sestrou a ta už v polovině filmu křičela -"PĚT". Tím myslela 5 hvězdiček. A tak je velice rád dávám. ---No a mé titulky :-) ---

Naprosto dokonalé (1992) (seriál)

Tento sitcom jsem viděl kdysi dávno na polské TV a málem jsem se potrhal smíchy. Nyní se mi podařilo získat (zatím) 5.řadu a opět jsem se trhal smíchy. Škoda jen, že nemohu nikde sehnat jejich sitcom pod názvem "SAUNDERS and FRENCH! Protože tyto parodie byly excelentní. Například parodie na VETŘELCE, Missery nesmí zemřít, Omen....neměly chybu :-)

Modli se za ráno (2006) odpad!

Opravdu si začínám klást otázku : "Proč platím HBO?" Premiéry skoro žádné, horrorů na HBO je jako šafránů..... a když už nějaký vysílají ..... je to TOTÁLNÍ ODPAD. Tak jako tento film. Skupina puberťáků v domě. Chvíli jsou tam, za sekundu jinde, pak támhle, zase tu a tam...... Otřesné herecké výkony, otřesný příběh, otřesné filmové triky.....film se ani nedá pochopit. Dodnes mi vrtá hlavou, proč je film do 18 let nevhodný? Zřejmě proto, aby dospělí nezabili uvaděčku v kině :-)

Zabít je snadné (2002) odpad!

Děsná nuda o dvou zakomplexovaných ubožáků a jedné feťačce, která si mimochodem udělala na střeše školy "Love parade"!. To nebyl ani televizní film, ale jakási stupidní inscenace, která se nám snažila ukázat, jak je to s násilím v amerických školách! Tak nevím, ale já studoval v Brně a na naší škole bylo spoustu šikany, ale nikdo nevzal zbraň a nestřílel a nezabil sebe samého, prostě se to řešilo jinak :-)

Mlha (2007)

Zajímavý horror Mám pouze jednu výtku - opět ve filmu náboženské stupidní kecy, začínám být na to alergický a dávám VELKÉ PLUS TOTALITNÍMU REŽIMU za to, že "náboženství" potlačoval !!!!

Ledová smrt (2006)

Norsku tleskám - skvělý horror

Maturitní ples (2008)

Nejel jsem na maturitu v limuzíně, neměli jsme maturitní večírek v luxusním hotelu, neměli jsme pokoje v hotelu, neměli jsme profesionálního DJ, nevolili jsme krále a královnu plesu......... SAKRA, BYL JSEM JÁ vůbec na maturitním večírku?? Co se týče filmu Prom Night - pár lekaček bylo, štvala mne ale stupidita policistů a hlavně velmi rychlý a nudný konec. Chyběla mi tam scéna z Pátku 13, kdy byl Jason několikrát zabit a přesto vstal a vraždil dál!

1612: Kronika smutných časů (2007) odpad!

Já jsem na film koukal jedním očkem, ale film sledovala i má sestra. A jelikož máme stejné názory na filmy, spolu i hodnotíme. Takže na otázku : Jak se ji líbil film - mi sdělila : "TO BYLA HOVADINA - ODPAD!" Takže, "No comment"

Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel (2008)

Na to, že to je VIDEO FILM, tak má skvělé fimové triky! Bohužel mne tam štvala herečka Jolene Blalock! Já jsem se prostě na ten její ksicht s napíchaným botulínem ve rtech, nemohl dívat - "huba, přes celý ksicht"! Jo a ještě jedna věc mne vytočila - propagace náboženství! Jako v každém filmu v poslední době! Když si dvě krávy klekly a začaly se modlit, tak jsem zuřil a když si ještě jedna z nich dala na závěr, podmínku mít svatbu v kostele, protože se dala na víru..... nevydržel jsem! Přál bych si, aby se už konečně OBJEVIL SATAN a všem těmto fanatickým pánbičkářům na světě ukázal, kdo je tu pánem! ........Jinak brouci skvělí! No, jako oddychový film doporučuji!