• Thriller

Skandály ze života zvířat (2008) odpad!

TO BYLA KOMEDIE??? PROBOHA, TO BYLA TRAGEDIE !!!!!! Přesněji řečeno "SHIT". To byl tedy děs! Žádná humorná scéna, pouze stupidita, ..... film, který bych si znovu nepustil ani za milion korun!!

V temném lese (2006)

Tak za 1) Perfektní barvy,příroda, lesy... nádhera za 2) skvělá kamera - žádné roztřepané záběry jako u filmu REC a CLOVERFIELD, ale ostrý obraz! za 3) excelentní zvuk DD 5.1. bylo slyšet i trávu růst :-) 4) Skvělý námět a dalo se to čekat : "francouzské horrory" : skvělé, "španělské horrory" : skvělé ----> takže spolu to muselo vyjít! 5) Dobrý výběr herců 6) Napětí, honička, děs, .....prostě vše co má v horroru být! Prostě EXCELENTNÍ ! Jen musím podotknout, že pouze Argentínská verze má 153 minut. Já viděl originál verzi a ta měla 93 minut! Neumím si představit, co by se tam odehrávalo ještě 60 minut :-) OBSAH FILMU : Mladí manželé, Ledoyen i Considine, přijíždějí na návštěvu ke svému příteli. Když v lese najdou děvčátko se znetvořenými dlaněmi, jejich klidný letní výjezd se promění v horror. Pokoušejí se ji pomoci a vezmou ji pryč z domu, kde byla vězněna. Bohužel její ochránci, místní vesničané spustí hon na manželský pár v lese, .....který tak dobře znají!

Všichni milují Mandy Lane (2006)

Pokud se hodně nudíte, tak je to docela koukatelný teenagerský horrůrek. Sympatičtí herci, pěkné prostředí, dost mi tam ale chyběly brutální scény - film byl zřejmě jen do 12 let nevhodný. Trošku se to táhlo. Taky jsem moc nechápal, co všichni na Mandy viděli??? Když už chtěli, abychom si mysleli že MANDY je MISS PLANETY, měli vybrat hezčí holku a né průměrnou nezajímavou kačenu! No a konec byl dost trapný...... Suma sumárům : průměrný horror na jedno podívání

Zavražděné děti (2006) odpad!

Z tohoto horroru mne rozbolela hlava !!!! Zmatečný, stupidní film maximálně tak vhodný na dopolední výsílání na Nově. Po celý film musíte přemýšlet a stejně se k ničemu logickému nedopátráte. Ačkoliv jsem viděl film s profesionálním dabingem, nechápal jsem : Uvedu příklady : "Bylo jich Osm, jeden z nich umřel - Jak, proč... není známo, pak jsou v bývalé nemocnici, ale je jich jenom šest? Ať počítám, jak počítám, film se jmenuje CRAZY EIGHTS. Skoro na konci filmu se dozvíme, že zabili holčičku. Byla ale moc malá, nebyla v jejich věku! To znamená, že ona byla ta osmá v partě??? Jak to, že si nikdo nic z dětství nepamatoval? Proč ukazáli na fotky muže a všichni řekli, že to byl jejich otec? Jeden se ztrácel po druhým a nikdo nikomu nechyběl. Ani jedna vražda nebyla vidět - tudíš film přístupný dětem! PROSTĚ i má sestra řekla, že to byl opravdu stupidní FILM! Takže být vámi, na kilometr se mu vyhýbám!!!! Slíbil jsem, že k tomuto filmu udělám titulky, ale to se prostě nedá. Kouknout ještě jednou na tuhle sračku a provedu HARAKIRI! ---------->

Mulberry Street (2006)

Konečně po dlouhé době dobrý Zombie horror. Skvělý námět, dobré herecké výkony a hlavně krysí Zombie jsem ještě nikdy neviděl. Během celého filmu jsem byl v napětí a občas i ve strachu! OBSAH : Na Manhattanu vypukla smrtonosná nákaza, která mění lidi v krvelačné bestie. Šestice obyvatel domu musí přetrvat noc chránicí své obydlí a životy do doby, než bude mít magistrát města vše pod kontrolou.

Křeslo (2007)

Hrozně nudná hovadina. Až na scénu s křeslem, kdy při každém nadechnutí se oběti sevře o centimetr hrudník se ve filmu nic neděje. Pouze psychotické stavy jedné stupidní špindíry požírající maso pro kočky! Je to film o třech hercích, z nichž jeden si zahraje asi 5 minut! OBSAH FILMU : Daniella je mladá studentka psychologie, která se snaží změnit svůj život a tak se přestěhuje do starého domu ve viktoriánském stylu. V domě dívka probudí ducha vraha, který přemění Daniellyn život v trosky.......

Manituova bota (2001)

Dávám 3 * za teplého indiánského bratra z ranče Růžové pudřenky! Ten byl excelentní a k popukání! Ovšem, kdyby ve filmu tato postava nebyla, tak je to monstrózní NUDA !!!!!!

Posedlé tancem (2006)

Pohodová komedie, neohromí, ale taky ani neurazí. Trošku mne šokovalo, že i když byly dívky na střední škole, soulož byla na denním pořádku. Já jsem v 16 taky nebyl panic, ale určitě jsme ve třídě nebyli tak posedlí sexem, jako ty kačeny ve filmu!!!! Měli jsme i jiné zájmy!!! A být jejich otcem, rozbil bych jim hubu. No, ale taky to tak v roce 2008 vypadá. Má sousedka má tři dcery ve věku od 16-18 let. A všechny tři jsou těhotné. Zkažený život, mládí v hajzlu! a harant na krku! :-)

Dead and Gone (2008)

Dávám 1 * za sympatického herce. Ač se snažil sebevíc, bylo to marné, protože scénař filmu byl otřesný! Žádné lekací scény, žádné napětí, film spíše k pláči! Děsná NUDA !!!!!! OBSAH FILMU : Jack zaveze svou nemocnou ženu do chatky umístěné vysoko v horách. Jak se později ukáže, na tomto místě byla dokonána krutá vražda. Jack se blíže seznámí s policajtkou Kate a situace je taková, že se pokusí zabít svou manželku. Ta ale nemůže umřít. Proč? Možná to nějak souvisí s vraždou, která byla na tomto místě v minulosti vykonána......

Zatmění (2008)

MOHL TO BÝT DOBRÝ HORROR, mohl........ale není! 82 minut nudných keců, keců a ještě jednou keců. Tři lidi uzavření ve výtahu a v baráku nikdo. A tak se každému z nich promítá dosavadní život. A ke všemu nudný život! Až ke konci asi 20 minut se něco málo děje. Celkově, děsná nuda - film u kterého několikrát zývnete!