• Thriller

The Last of Us - Když se ztratíš v temnotě (2023) (epizoda)

A opět takový humbuk kolem seriálu a popravdě, první díl byl dost nudný. A nevím, zda zvládnu Ellie s Down syndromem 😡.....Takže herečka, co hraje Ellie nemá Down syndrom. Cituji rozhovor s ní/ s nim.....Pro New York Times promluvila o tom, že se identifikuje jako nebinární osoba. Již dříve tvrdila, že pro ni byla definice „pohlaví vždy velmi proměnlivá“, nyní však byla mnohem specifičtější. „Myslím si, že má pohlavní identita byla vždy fluidní. Nevadí mi, když mě někdo oslovuje zájmenem ‚ona‘, ale kdyby mě nazvali slovem ‚on‘, přišlo by mi to vzrušující. Jsem osoba, jsem jenom člověk. Přiřazování ke konkrétnímu pohlaví se mi nelíbí,“ prohlásila. „Ale pokud jde o zájmena, opravdu mi to je jedno.“ 🤮🤮🤮🤮🤮

It Crawls Beneath (2022) odpad!

Zemětřesení.Chlap je zavřený v garáži zhotovené z nějaké překližky. Stačilo by se opřít a spadnou všechny čtyři zdi.Nemůže ale ven.. Baterka v mobilu je slabá, ale má čas řešit s matkou, že před 30 lety zahla fotrovi.  A útočí paraziti, co vypadají jako choboty a jsou zřejmě ušité z filcu. Jeho přítelkyně ví, že mu zbývá jen 30 minut života, přesto s ním řeší, že čeká miminko.....Strašné.💩... Ale jako komedie dobré 🤣🤣🤣

El hoyo en la cerca (2021) odpad!

Cekal jsem tábor šikany, tábor fanatiků a dočkal jsem se 100 minut totální NUDY o hloupých děckách.            OBSAH: Prestižní katolická škola pro chlapce každoročně posílá své dospívající studenty, „syny mexické elity“, do integračního tábora za městem. Tam chlapci pod bedlivým dohledem učitelů a kněží pracují na svém fyzickém a mravním rozvoji. První den studenti najdou díru v plotě, který chrání areál tábora. Znamená to, že na jejich území vnikl vetřelec? Mezi studenty začnou kolovat příběhy o vesnici sousedící s táborem, kde žijí násilníci obchodující s orgány. Jejich úzkost tak zesílí. Jak mladí podléhají kolektivní náboženské indoktrinaci? Jak snadno vzniká masová hysterie?

The Retaliators (2021) odpad!

Film o knězi poseroutkovi, který se ani neumí pomstít jako správný chlap. Amatérská SRAČKA

Ropná plošina (2023) (seriál)

Zajímavý seriál a většinou seriály/ filmy na ropné plošině jsou dobré.... bohužel, tady totálně pojebaly 5. a 6. díl. Jakoby už nevěděli kam dál.... škoda. 50% A jako vždy nechybí lesby a gayové Černoch s Indem. Chyběla mi tam nějaká transka :-)

Přicházejí v noci (2017) odpad!

Na film jsem kouknul na HBO a divil jsem se, že film z roku 2017 jsem neviděl a nedal jsem recenzi. A už vím proč! Bože, to byla nudná píčovina :-(

Menu (2022)

Divný film... pořady o vaření mne baví a servírování jídel bylo fakt parádní, ale čekal jsem něco více, že např. bych viděl jak z hostů udělají hlavní chody pro další hosty... :-) :-) :-) 50%

Starci (2022)

Četl jsem si recenze na CSFD a říkám si, píčovina. Ale pustím si to, abych věděl, že je ještě něco horšího než můj fotr. A kupodivu dobrý a napínavý horror. A opravdu, jsou ještě hnusnější dědci než můj fotr.

Bílý šum (2022) odpad!

Když došlo k chemické katastrofě, říkal jsem si:"teď se to konečně rozjede". A hovno, Bože, to byla píčovina. 😡😡😡😡😡