• Thriller

Venuše (2022)

Hodinu se nic neděje, stupidní příběh o vyvolené, trapný konec a já jsem kurva zase zbytečně ztratil 100 minut života. 😡😡😡😡

Čuník (2022)

Slabé a ta tlustá blbka fakt nevěděla, co vlastně chce....🐖🐖🐖🐖🐖 A proč ti rodiče? Ti jediní se k ní chovali slušně. Já bych ji mlátil od rána do večera!

The Offering (2022)

Málo lekaček a nic nového.....

M3GAN (2022)

Já chci takovou panenku a chci a chci a chci. Na koho bych ukázal, toho by se zbavila......jeeeeeéé...🤣🤣🤣

Play Dead (2022)

Ke konci jsem už zaspával....Nic, co by mně nějak překvapilo. Dalo se na to dívat, ale kurva, chce to už pořádný horror. Tento za 50%

The Price We Pay (2022)

Špatná odbočka a kousek farma se zmrdem :-) 50%

Karanténa smrti (2022)

Děj nic moc a také hlavní herečka moc krásy nepobrala, ale 2 x jsem se lekl a to se mi už dlouho u těch horrorových sraček nestalo.

The Last of Us - Když se ztratíš v temnotě (2023) (epizoda)

A opět takový humbuk kolem seriálu a popravdě, první díl byl dost nudný. A nevím, zda zvládnu Ellie s Down syndromem 😡.....Takže herečka, co hraje Ellie nemá Down syndrom. Cituji rozhovor s ní/ s nim.....Pro New York Times promluvila o tom, že se identifikuje jako nebinární osoba. Již dříve tvrdila, že pro ni byla definice „pohlaví vždy velmi proměnlivá“, nyní však byla mnohem specifičtější. „Myslím si, že má pohlavní identita byla vždy fluidní. Nevadí mi, když mě někdo oslovuje zájmenem ‚ona‘, ale kdyby mě nazvali slovem ‚on‘, přišlo by mi to vzrušující. Jsem osoba, jsem jenom člověk. Přiřazování ke konkrétnímu pohlaví se mi nelíbí,“ prohlásila. „Ale pokud jde o zájmena, opravdu mi to je jedno.“ 🤮🤮🤮🤮🤮