• Thriller

Dark Nature (2022) odpad!

Už když ty krávy vyjely autem, bylo mi jasné, že to jsou nějaké amatérské herečky z komparsu. Nudný film o skupině psychicky nevyrovnaných žen... A v lese funí dlouhovlasý chlupatý podvyživený chlap  :-)

The Flood (2023) odpad!

Bože můj, to tedy byla sračka a ty herecké výkony doslova tragické. I dědek Casper Van Dien už zapomněl hrát. Ztráta času....😡😡😡😡😡

Baiohazado: Desuairando (2023) odpad!

30 minut jsem se vydržel dívat na tu sračku. To už neumí natočit pořádný Resident Evil jako byl v roce 2002? 😡😡😡😡😡

Transformers: Probuzení monster (2023)

Dnes už točí filmy jen pro děti a s nesympatickým hereckým obsazením. Kde jsou ty časy, kdy americká herečka musela být krásná. Dnes obsadí kdejakou žumpu. 🤮🤮🤮🤮🤮

V pasti: Barcelona (2023) odpad!

Už hodinu na to koukám, ještě 50 minut. Bože...já to asi nedám. Strašná sračka 🤮 .......Dodíval jsem se a HNUS 😡😡😡Nejdřív jsem si pustil film z roku 2018, abych si připomněl o co jako šlo. Filmu jsem dal kdysi 60%. Po dnešním shlédnutím se divím, že jsem tomu předchozímu dal tolik %. Byla to totiž dost nuda. A Barcelona? Amatérská sračka s hnusným hereckým obsazením.

Becky je zpět (2023)

Bývalý voják a naletí servírce z bistra.... tak pokud to byla komedie, pak O.K. Každopádně, co nějaká ostřejší akce, tak záběr mimo.... zřejmě točeno pro děti.

L'Année du requin (2022) odpad!

Komedie to určitě není. Ani jednou jsem se nezasmál. Je to strašná kokotina. Žralok se v celém filmu mihne asi 2 sekundy.

Do hajzlu! (2022) odpad!

Nevím co říct.... celý film v převráceném mobilním hajzlu. Fakt trapné a hlavně NUDA!

Gangnam Zombie (2023) odpad!

Korejský film a takový odpad? To nechápu! Amatérské herecké výkony,  trapné Zombie masky.... vydržel jsem koukat 30 minut a pak dal rychlý posun. Něco strašného.

Who Invited Them (2022) odpad!

Proboha, pro koho to bylo točeno? Pro dopolední dětské pohádkové dívánky?