Návrat do budoucnosti III (1990)

Co říct na závěr:Dokonalé zakončení nejlepší trilogie v historii kinematografie.A děkujeme českým distributorům za ty DVD,fakt lahůdka pro nás fajnšmekry.

Hon na myš (1997)

Čtu tady komentáře typu ,,Nepovedená variace na Toma a Jerryho" nebo ,,Scénář by se hodil spíš na animáků".Možná jo.Ale já bych se na těch pár scén s ,,Hitlerem s ocáskem" moh dívat furt.A Chris Walken tomu dává korunu.Bravo,bravisimo.

Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

Já vám nevím!Jedničku jsem radši nekomentoval ale tohle je co?Trapárna na entou.Komiks patří mezi můj nejoblíbenější a těšil jsem se že to bude na stejné úrovni.A teď se ptám proč tomu tak není?No protože se tam jakýsi Alain Chabat rozhodl strčit tolik trapných narážek na Star Wars,M:I-2 a další.Po milých narážkách o Brutovi ad.které jsem v sešitech tolik miloval ani vidu ani slechu.Sešit miluji takže máte štěstí že jsem nešel na odpad! 2/10

Asterix a Obelix (1999)

Fakt nevím jak to hodnotit,fakt.Zidiho režie dobrá,Clavier,Depardieu a Benigni(opravdu skvělej záporák) dávaj výborný výkony,příběh také dobrej a triky na vysoký úrovni.Ale chybí mi v tom ty černé obtahy tužkou jako u sešitů a ta kreslená uvolněnost filmů.Výborný film ale není to ono.A škoda že plakat neudělal Uderzo.

Asterix v Británii (1986)

Komiks se mi líbil víc,z toho důvodu že tam bylo víc narážek(Beatles atd.).Tenhle film je výjimečný i tím že je jen podle jednoho komiksového sešitu,ostatní filmy měly scénáře vždy smíchané s několika komiksovými příběhy.

Nezlobte dědečka (1934)

Slabý scénář a herecké výkony(kromě Buriana)nahrazuje Vlastovo vyprávění o New Yorku:,,Ty základy mrakodrapů sahaj až do Číny takže to má náš bytný blízko do práce."To se musí vidět,zbytek můžete vynechat.

xXx (2002)

To české přepadové komando na Vranově(jen 20 km vzdálený od Prahy) a český generál Vašut se svým Yes and No mě hodně pobavily.Se zbytkem je to horší.Diesel mi tam neseděl,ta xXxgirl byla toporná až běda a záporák byl s těmi svými extempore k politování.Akce nadupaná ale až na jednu scénu nezáživná.Ale Prahu v hlavním centru dění bych v Hollywoodských trhácích moh vidět furt.

Blade (1998)

Skvělá akční popcornovka u které musíte vypnout mozek a bavit se.Akce super,Snipes cool,škoda jen že to srážejí ty strašný triky a pár hereckých výkonů.

Šlehačková revoluce (1927)

Z tohoto filmu pochází veleveleslavná dortová bitva na jejiž rozměry nesahá scéna z Velkého závodu ani po kotníky.Oliver odhodí slupku od banánu(dnes je to sice staré ale tehdá to bylo objevení nového filmového vtipu).Na té uklouzne poslíček s dorty.Dorty se rozletí do všech možných stran a nakonec se ještě stahují kalhoty.Nejlepší groteska s Laurelem a Hardym a vůbec ze všech.