Miluj mě, prosím (2004)

Jednoduchý příběh, složité pojetí, rozporuplný výsledek.

Bez soucitu (2010)

Travolta dokaze prebehnout most rychleji nez volvo, co ty na to Chucku Norrisi?

Extrakt (2009)

Morons, rednecks, assholes a hlavne pravdiva sonda do kultury zapadakova, ten je, ale treba zazit na vlastni kuzi, abyste pochopili a ocenil (doporucuji centralni Floridu, lidskych hovad tam je nespocet)

Avatar (2009)

Kačer Donald povečeřel a šel pást. Tak a teď už tady zaznělo úplně všechno.

Svítání (2009)

Nápad zajímavý, provedení - ach ta americká ubulenost.

Lítám v tom (2009)

Ok, o co tady jde. Nejprve pribeh hrajici na cool notu, zamestnani, ktere by chtela vetsina lidi, litat prvni tridou byt ten, ktery rozhoduje o osudech, uzivat si prostopasnickeho zivota. A pak nahle cut, hrajeme na romantickou notu. K certu s tim, prave proto se prestavam na tyhle dramedie divat, wtf. tak se kurva rozhodnete a nedelejte mi z mozku pochoutkovy salat, nasral jsem se u Revolution road, nasiram se znova, vyberte si jasne, kterou cestou to bude, obema muze jen Chuck Norris. Kinematograife nevznikla, aby vykladala radoby obycejne pribehy, vznikla aby vykladala pribehy, ktere nikdy nemuzeme zazit.

Ozbrojení a nebezpeční (2009)

Prijemna akcni jednohubka, prijemne obsazeni, ktere hraje uveritelne, dobra akcni hudba, napadita kamera, jo muzu rict slusna oddechovka, ktera by si i zaslouzila vyssi hodnoceni.

Zakletý v čase (2009)

Sila pribehu a herecke vykony zatlacuji drobne nelogicnosti do pozadi. Mazel Rachel McAdams je proste skvela a pro tyhle typy filmu/pribehu jako stvorena, jak uz to ukazala drive v Notebooku. Hraje prirozene a je jako vzdy krasna a tak nevinna, ze bych ji odpustil i kdyby prerizla moji mati brzdove gumicky a nechala ji sjet z utesu.

Bílá smrt (2009)

Ach Kate, ty sladka broskvicko, co ti to udelali?