Odsouzení (2010)

Skvělý film, kterému chybí záblesk, nebo jak by pravil Jára Cimrman - pahrbek, geniality.

Oktoberfest (2006)

Dva dobre seky jeste film komedii nedela. Ale dik za ne, az nebudu vedet cim v trapnem tichu utrit nudli, pridam k dobru scenku s halucinoidnim filipincem, ktery celou dobou vedel s kym prorajdoval noc.

Once (2007)

Spielberg ma inspiraci na rok? Ze by se snazil ucit cesky? Marketa ma pekny irsky prizvuk, mozna az moc pekny, kdo ji ma pak verit ze je emigrantka hledajici nove zacatky.

Ovečka Shaun (2007) (seriál)

Vsichni jsme ovce, az na vepre, ti jsou breakdanceri.

Ozbrojení a nebezpeční (2009)

Prijemna akcni jednohubka, prijemne obsazeni, ktere hraje uveritelne, dobra akcni hudba, napadita kamera, jo muzu rict slusna oddechovka, ktera by si i zaslouzila vyssi hodnoceni.

O život (2007)

Njn typicky cesky film. Rychle tocte dokud stat dotuje. Premotivovanym reziserum a producentum nasrat.

Panna nebo orel (2010)

Ze zacatku zbytecne nakopnuty a slozite zamotany pribeh, ktery postupem casu jakoby zapomnel o cem vlastne chce vypravet a na co se zamerit. Emma Stone je chvili krasne, chvili ehm. Pripada mi jakoby si tvurci rekli, toz nic krulici jsou poklizeni, slepky zavrene, tak natocime nejaky ten film, co uz.

Parfém: Příběh vraha (2006)

Nejprve ohromit snazici se podivana, trva vsak sotva pet minut. Nasleduji dve hodiny utahane, nezazivne podivane, pri ktere jsem si myslel, ze to bude poprve, kdy usnu v kine. Tragicky a nutno rici nerealne, jednoduchy sber potrebnych vuni, zpusobem zabijeni jedne krasky za druhou mi malem ukroutil hlavu. No a zaverecne vysvetleni jak je mozne, ze se Grassovsky zazrak nedochoval dodnes, spolu s odchodem hlavniho hrdiny me jen pritvrdil k nazoru, ze je jeste stesti, ze jsem neztracel cas sledovanim tohodle bijaku u kompu, ale sel na nej do kina...hehe ehm.

Parchanti (2010)

Je mi vás líto pokrytečtí zaslepení uživatelé. Pokud dáváte A-Teamu lepší hodnocení než Loserům pak jste u mě lůzři vy. Mnohonásobně větší zábava, která si na nic nehraje.

Pařba ve Vegas (2009)

Obcas se stava, ze obvzlast pozitivni recenze a nadsene ocekavani nakonec usti ve zklamani. Ne v tomto pripade. Hangover pusobi jako dospelacka komedie, ale prvky prekvapujicich odhaleni, ktere na zacatku hltate s sirokym usmevem, ji od vsech ostatnich oddeluji. Bez hluchych mist a s dostatkem novych napadu jde o komedii roku,