Kniha krve (2009)

Dlouho se vse vleče a pak najednou konec...a vy si uvedomíte že vlastne celej film byl zbytecnej.

Země kůlů (2010)

Pro me je to propadak...Porad tomu neco chybelo,neco co by to nakoplo...Ale celej film je tak nejak Stereotip.Přežit dojit do karanteny.Myslim že tohle by stacilo u jinych temat :-)

Symptom Pandorum (2009)

Alvart: Si vzal podle me hodne velke sousto a nema jeste na to...A podle toho taky vypada ten film.Me ten film proste vubec nic nerikal...od zacatku jsem se nudil,Sklamalo me to a to me mrzi..cekal jsem o hodne víc :(

Poslední skaut (1991)

Skvělý film...Bomba zpracovani.Možna trosku lepsi slovnik ale me to k B.W proste sedi.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Cekal jsem že to bude opet takova nostalgie...Ale vysledek me prekvapil!Hlasky a celkove pojeti vyborne...Je sranda pozorovat jak se nekdo nedokaže smiřit s tim že už nepatři do nactilete vekove kategorie :-)

Simpsonovi (1989) (seriál)

Na těhlech žlutaskach jsem vyrustal a od te doby je zbožnuji...Někdy je sice nejakej dil slabší ale to k tomu patři :-) A když si prestavim že to beži do dnes...Bomba !

Transformers 3 (2011)

Ups...Tohle jsem teda necekal skoro celej film jenom neco resej,je jasny že to k tomu patri ale po 1 a 2 proste néé...Jako efekty opet uznavám velmi dobra prace ale to je vse...:-(

Transformers (2007)

Tleskam tleskam...Proste tyhle dva v tymu BOMBA.Nemam co bych dodal :-)

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Když to převzal Marshall tak jsem si myslel že tomu bouchne zase neco vic ale je to stejny vysledek jako u trojky...Je to skoda že to takhle upada..mohla to byt dobra serie :(

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Ou..Tak trochu o ničem.Po dvojce jsem myslel že se to zase dostane do koleji jednicky ale podle me to nekde muselo vykolejit protože co jsem tech 161 minut videl me vubec nebralo a kdyby jsem si to zapnul v pulce tak o nic neprijdu..Zklamani!