salokin

salokin

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4
    • 8.9.2013  13:40

"KHAAAAANEEE!!!"........Už dlouho jsem se u filmu takhle nebavil. Jednička byla super, tohle je ale kurevská paráda.

• 27.8.2013  19:02
    Čarodějky (TV seriál) (1998)

Postupem času se z toho stala absolutní sračka, svoje chvilky to ale určitě mělo.

• 25.8.2013  22:55

Skutečně nádherný film s mimořádně silným tématem a pozoruhodným vyzněním. Místy je to vyloženě komedie, takové okamžiky pak ale střídají ty, které realisticky zobrazují zrůdnost a absurdní šílenost války. V tom spočívá kouzlo snímku. Kontrast mezi láskou otce a peklem koncenračního tábora je něco, na co se nezapomíná. I tak to ale pro mě nebylo za pět, těžko říct proč přesně. Snad proto, že je to na mě až moc "oscarový" film, jestli víte, co myslím.

• 25.8.2013  19:27
    Četa (1986)

Naprosto určitě jeden z nejlepších válečných filmů, který obsahuje kvanta nezapomenutelných scén, stejně jako silné herecké výkony a skvělý hudební doprovod. Stone věděl dobře co točí a jde to znát.

• 25.8.2013  18:19

Ellenova nostalgická, až skoro poetická óda na krásu Paříže a její zářivou minulost. Shlédnout tenhle film je ekvivalent posedávání v příjemném křesle za doprvodu muziky z ohrané gramofonové desky, zatímco vzpomínáte na staré časy. Je to příjemné a neobejde se to bez velké dávky naivity, kterou ale s klidným svědomím přehlédnete, protože bez ní by to jaksi nešlo. Moc příjemný zážitek.

• 23.8.2013  22:58

Z restartované série jednoznačně nejslabší, pořád ale velmi slušná akční podívaná.

• 23.8.2013  22:12
    50/50 (2011)

Sakra, jednu chvíli si připadáte jako chlap, pak se podíváte na tohle a je z vás malá, ukňouraná děvka. Velmi silný příběh, který se dokázal vyvarovat citového vydíraní a u kterého se skvěly střídaly smutné okamžiky s těmi, u kterých jsem se usmíval jako totální idiot. A jen tak mimochodem, Levitt je Pan Herec a tahle role mu hrozně sedla.

• 22.8.2013  23:46

Tak je to znovu tady...snažím se něco napsat o filmu, ale nějak mě nenapadá, co přesně by to mělo být. Snad jen, že Zooey Deschanel je tady úžasná, Joseph Gordon-Levitt je tady úžasnej, celej film je úžasnej a kdokoliv šel s hodnocením níž jak čtyři hvězdy je bastard bez srdce.

• 22.8.2013  21:44
    Steven Seagal - Muž zákona (TV pořad) (2009)

Něco neskutečně absurdního, ale aspoň už chápu, proč Steven točí filmy, jaké točí. Tenhle chlap si v nich totiž vůbec na nic nehraje a to myslím v tom špatném slova smyslu. On prostě chodí, láme lidi na potkání a do toho má ty kecy ve stylu Yoda 24/7.

• 22.8.2013  21:39
    Poslední noc (2009)

Jeden z těch filmů. kdy těžko říct, jestli tam hodit odpad nebo pět hvězdiček. Nakonec jsem teda sáhl po první variantě, to ale nijak neubírá na faktu, že je to super komedie. Škoda, že to asi nebyl Stevenův záměr.

• 22.8.2013  21:32

*Falešný kašel*...sračka *falešný kašel*...jedna hvězdička za hromadu mých oblíbených postav, jinak je to fakt hrůza.

• 22.8.2013  21:29

Parádní béčko u kterého nejde nevzpomínat na všechny to propařené hodiny s původními hrami, ale které ma co nabídnout i těm, kteří v životě o nějakém Mortal Kombatu neslyšeli. Pořád tak nějak vyčkám nějaký kvalitní remake a ono furt nic.

• 22.8.2013  21:19

Jeden z nejatmosferičtějších filmů vůbec. Vyšperkovaný scénař v bezchybném provedení všech zúčastněných, velmi sporadický střih, díky kterému si připadáte, jako byste seděli s porotci v jedné místnosti, což ještě umocňuje už tak silný zážitek a skvělá režie, která dovoluje snímku rozvíjet se a gradovat bez toho, abychom se odchýlili od prvotního interiéru. Navíc ještě černobílé zpracování a neustávající déšť, který snímku dává určitý noir nádech. Takhle nějak to vypadá, když se u jednoho projektu potká zajímavý nápad s precizním provedením.

• 22.8.2013  21:06
    Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

Britové dělají to, co umí nejlíp. Trpaslík patří k naprosté špičce a lituju každého, kdo s touhle partičkou ještě neměl žádnou zkušenost. I když současně i trochu závidím, protože takový lidé mají ještě všechny ty (většinou) naprosto geniální epizody před sebou, zatímco mě nezbývá nic jiného, než si to procházet zas a znova. Naštěstí to tady funguje i po x shlédnutích a já se nepřestávám bavit.

• 22.8.2013  20:59

Skvělá trilogie vyvrcholila tím nejlepším možným způsobem.

• 22.8.2013  00:00

Ani zdaleka to není to, na co jsme byli zvyklí, ale budiž. Spousta scén je fakt super a na ty špatné se prostě časem nějak zapomene, nebo alespoň Lucasovi odpustíte. Další díly šli naštěstí nahoru a trojka téhle nové sáze zachránila pověst.

• 21.8.2013  23:54

Nic než nuda a šeď, nic co by vybočovalo nebo zaujalo. Nezáleží na tom, jaký máte vztah k hercům nebo k předloze, tohle vás asi jen stěží pobaví.

• 21.8.2013  23:49
    Karcoolka (2005)

Pro dětí asi paráda, pro ty trochu odrostlejší je to víceméňě nuda říznutá občasnými světlými okamžiky.

• 21.8.2013  23:46

O Into the Wild se nedá přemýšlet přímo jen jako o "obyčejném" filmu. Jde tady hlavně o ten neuvěřitelně silný příběh, který za ním stojí a který se povedlo převést na plátno v současně poetické, ale přitom i depresivní a naturalistické podobě, které donutí diváka přemýšlet nejen nad tím, co zrovna viděl, ale i nad vlastním životem a lidech v něm. Díky tomu snímek překračuje hranice filmu a stává se skutečným prožitkem.

• 21.8.2013  23:36

Romantické filmy mám prostě rád a tenhle nezklamal. Ze zápletky se dalo určitě vytěžit víc a rozhodně by tomu sedlo trochu víc humoru, ale po shlédnutí jsem měl celkově dobrý pocit, i přes ten (nejen) patetický konec.

• 21.8.2013  23:32

Film jsem shlédl v tv naprostou náhodou a byl jsem velmi překvapen. Nechybělo tomu napětí a hlavně Wahlberg i Witherspoonová jsou tady vážně super.

• 21.8.2013  23:25
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

Na naše poměry, ale nejom na ně, velmi slušný seriál, i když to je prakticky cokoliv, co není totálně vymazaná sračka. Člověk se u toho pobaví, zasmějeme, odpočine si a dokonce ani na chvíli netrpí hanbou za to, že by zas do televize pustili něco ve stylu "Uwe Boll je noob, peklo vypadá takhle", což je většina české produkce. Třeba svítá na lepší časy.

• 21.8.2013  23:21
    Samotáři (2000)

Macháček a Trojan jsou prostě česká herecká špička a tady to dávají najevo. Přidejte si scénař, který se nejenom tady v té naší středoevropské kotlině jen tak nevidí a vyjde vám z toho sakramentsky parádní film. Důkazem budiž, že hlášky z něj jsou samozřejmou součástí dnešní popkultury a bez: "Lidi tady prostě málo hulej" už bych ani nedokázal ve škole popsat problémy moderní společnosti :)

• 21.8.2013  23:14
    Pelíšky (1999)

Spousta českých filmů se dá popsat jako nějaká rádoby hořkosladká psychologická patlanina, ve které se za minulého režimu prochází lidi a mluví. Na první pohled jsou Pelíšky něco hodně podobného, ale vážně jen na ten první. Protože se stačí dívat trochu dýl a dostanete jeden ze skutečných filmových klenotů, který prostě nestárne. Budete se smát, občas možná někdo brečet a zvlášť u jedné konkrétní scény z konce budete jen velmi potichu sedět a obdivovat tu nesmírnou perfekci, kterou vám Hřebejk naservíroval.

• 21.8.2013  23:06
    Záměna (1983)

Jak se, proboha, od téhle geniální komedie dostal Murphy k těm sračkám z posledních let ? Tenhle film vyloženě nemá chyby nebo slabé místa. Je tu rádoby černej Bruce Lee, maniodepresivní Santa v provedení skvělého Aykroyda, sexy Jamie Lee Curtis se tady svlíká, je tu andělsý prach a prostě úplně všechno, co byste jen dokázali do těch necelých dvou hodin nacpat. Na tohle si aspoň minimálně jednou do roka čas vždycky udělám.

• 21.8.2013  22:59

Jeden z nejžhavějších favoritů na titul "nej akční film"...co potřebujete slyšet víc ?

• 21.8.2013  22:54
    Hádej kdo? (2005)

Taková obyčejná, místy nudná- místy zábavná komedie pro širší obecenstvo. Neurazilo a občas i slušně pobavilo.

• 21.8.2013  22:51

Připadává tom ubohé, nechutné, debilní a já nevím co ? Ono to taky je, ale současně je to úžasně vtipné a i když jsem viděl neskutečně mockrát, vžydycky se zasměju.

• 21.8.2013  22:41

Jdu sice za čtyři, ale jsem zklamaný. Tohle není Die Hard a tohle není John. Jedná se sice o parádní akční film, ale s původní sérií to má prd společnýho. To samozřejmě není důvod pro zavrhnutí celého snímku, bavil jsem se dobře, ale i tak mi to prostě bylo trochu líto.

• 21.8.2013  22:39

Série si pořád drží nasazené tempo a i když už to není tak docela ono, pořád je to ten starý dobrý John McClane jak ho známe a máme rádi. Nový parťák tomu nijak neublížil a "Yippee ki-yay, motherfucker!" jsem si užil stejně jako u předchozích dvou dílů.

<< předchozí 1 2 3 4