Memento (2000)

Zajímavej film. Hlavně pokud taky trpíte zapomnětlivostí. Dobrá zápletka, i když by to klidně mohlo bejt i v normální časový rovině, obstálo by to nejspíš i tak.

Insomnie (2002)

Dobrej film. Hlavně pokud taky trpíte nespavostí a špatnym svědomím a dokážete se tak vcítit do hlavního hrdiny, tradičně výborně zahranýho Pacinem. A Swanková je tu taky fajn.

Batman začíná (2005)

Příjemný rozjezd nové trilogie. Nic víc, nic míň. Dvojka je nesrovnatelně lepší, trojka nesrovnatelně horší, ale o té škoda mluvit. Top Batmany hledejte u Burtona.

Temný rytíř (2008)

Neskutečnej nářez. Vynikající temná atmosféra po celý film, těžko trumfnutelnej záporák - životní výkon, asi by to líp nedal ani Brando, totálně zdrcující a šokující dějový zvraty a příjemně neotřele neoptimistickej závěr. Přesto pro mě Burtonovo Batmani zůstávají top. Ale bylo to blízko.

Temný rytíř povstal (2012) odpad!

Wow! Tak tohle bych fakt nečekal. Dark Knight mě dostal svojí nadupaností, šokujícíma událostma (Batmanova milá) a hlavně těžko napodobitelnym záporákem. Tohle mě šokuje svojí nudností. Už po hodině jsem to chtěl vzdát a dát Odpad. Pak jsem si ale řek, že se to musí zvednout, že by to lidi nechválili pro nic za nic. Asi to jsou ale ty samý lidi, co maj rádi Shawshenk a podobný sračky. Nezvedlo se to, spíš naopak. Catwoman je trapná. I do Halle Berry má daleko, natož do Michelle Pfeiffer, neskutečný to ženský. Hlavní záporák je k smíchu. Nechápu lidi, kteří tvrdili, že je hustej jak Joker a má děsivej hlas. Děsivější hlas má i Martin Dejdar s Miroslavem Vladykou! A Batman? Dělá jednu hovadinu za druhou. Naprosto nelogickej a trapnej příběh, spousta klišé a děsivě dlouhá stopáž na ty kýble nudy. Bohužel jasně nejhorší Nolan a jeden z nejhorších filmů vůbec:-/ Burtonovo Batmani holt zůstanou nepřekonaný. Ne že by to bylo překvapující.

Hatfieldovi a McCoyovi (2012) (seriál)

Boží, boží, boží věc! Tragédie šejkspírovskejch rozměrů! Spousta hodnejch a nevinejch lidí umře, neštˇastnejch lásek je tu taky pár, je tu jeden hodně hustej moment v druhym díle, před kterym jsem ještě věřil, že se to urovná, chlapi si podaj ruce, dětičky se vezmou, ale pak přijde několik výstřelů v lese a vy jen čumíte - voni to fakt udělali! Tak to je v prdeli! "TY MANIACI !!! Voni to celý smetou z povrchu zemskýho!" A přepadne vás smutek. Tak silnej to je film. Jinak o Kevčovi a jeho kovbojničení - jo, je cool jak nikdy - už bylo řečeno dost, tak já bych spíš vyzdvihl Toma Berengera. Neskutečnej výkon, jeden z nej, co jsem kdy viděl, jo, byl tu i lepší než v Četě. Paxton je tradičně otravnej, ve Vetřelcích to ještě bejvalo roztomilý, ale tady je prostě nesnesitelnej, doufal jsem, že umře hned v prvním dílu, no, co naděláme. Holky jsou tam docela pěkný. No prostě paráda. 100%.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Až na ten dost nelogickej závěr to byl docela prima film. Nesympatický herce hrající hlavního hrdinu a to děcko naštěstí dobře vyvažuje Bruce, takže se na to dá dobře koukat a má to i celkem spád. Závěr se ale fakt dal udělat daleko líp.

Zpátky do školy (2009) (seriál)

V komediálním žánru nej seriál od dob Přátel. Alespoň totálně nabušené první 2 série.

Indiana Jones a Chrám zkázy (1984)

Nejslabší Indy. Minimálně v původní trilogii. Spielberg nám tu notně zinfantovatěl, ale ještě to není tak tragický, jako když zesenilnatěl ve vojínu Ryanovi nebo Terminálu. Pořád to sice ještě stačí na 3 hvězdy, protože je to prostě Indy, ale je tu megaotravný děcko, který - spoiler - do konce celýho filmu neumře, blondýna, jejíž souboj mezi přitažlivostí a otravností vyznívá bohužel pro to druhé, nic moc scénář, oškliví domorodci a spousta dětí. Děsivá kombinace. S jedničkou a trojkou nesrovnatelné, přesto je to Indy, tak alespoň 3 hvězdy.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Je nám asi 15 a koukáme s dvouma kámošema u nás doma na tenhle film. Zed zrovinka rajtuje na Marselusovi a ten malej fousáč je sleduje s puškou v ruce. Máme parádně napjatý výrazy, když v tom do pokoje vrazí máti s mym vypranym prádlem (pere mi ho, když ho mám špinavý...) a zaskočí nás víc než Bruce všechny dohromady. Koukne na telku, pak na nás a beze slova odejde. Za dvě minuty vrazí do pokoje znova, že zapomněla trička, ale to už se zastaví a poslechne si Vašíka Vydru, jak roztomile povídá: "Ne, nejsem v pohodě, sem totiž pěkně rozmrdanej." Museli sme jí vyhánět, páč to tenkrát chtěla dokoukat taky!!! Tak kurevsky dobrej to je bijásek. Top10 film většiny lidí, co se rádi bavěj, bez debaty.