Chata v horách (2012)

Po 10-12 letech snad první slasher, na který se dá koukat a má i nějakou "hlubší" myšlenku, než jen o vraždícím magorovi. konec mi hodně připomíná starou PC hru Nocturne :)

Nic nás nerozdělí (2012)

Velmi mě iritovala kamera, která nebyla v klidu ani během rozhovorů. Možná, že to patří k autenticitě, ale stejně jako v Bourneovi (dvojce) mě to značně rušilo. Co se týče filmu - průměr.

Chlap na roztrhání (2012)

Nepřišlo mi to ani jako komedie, ani jako drama a už vůbec ne sportovní film. Ale ve výsledku to byla fajn jednohubka.

Bílý drak (2004)

Lookem mi film přijde nejméně o 10 let starší. Stejně tak i fighty jsou až moc drátové a vůbec nejvíc mě mrzel nevyužitý Andy On.

500 dní se Summer (2009)

Levitt se na tuto roli docela hodí, respektive svůj part uhrál velice dobře. Celý film +/- šlape dobře, ale scény, kdy Levittova postava chodí za svou ještě adolescentní setrou pro rady ke vztahu mi přijdou více než uhozené a velice iritující.

Sněhurka a lovec (2012)

Jediný, kdo v tomto filmu umí hrát a asi ji to i bavilo je Charlize Theron. O "herectví" Hemswortha a Stewart se nedá mluvit. Pro mě osobně jeden z nejblbějších Áčkových filmů všech dob. Neustálý "porno-výraz" Stewart je až iritující.

Inspektor Regan (2012)

Nuda od začátku do konce. Ničím nevyčnívající žánrovka, rozhodně patřící k tomu slabšímu co se na ostrově urodilo. Hlavní hrdina je ve filmu označen na dinosaura z pohledu přežitku i tento film je přežitek. Mít schopné tvůrce a méně okatý scénář, asi by výsledek byl lepší.

Čínský zvěrokruh (2012)

První dva filmy jsou klasika co se týče akce i humoru a tak jsem se na CH.Z velmi těšil. Mé natěšení ale umírnil trailer a nakonec film jako celek je pěkná katastrofa. Trapné a nudné od začátku do konce. Už jen jazyková kombinace mi trhala uši. Co se týče akčních scén, to je pro mě ještě větší pohroma - vícenež oakté dráty, nenápadná choreografie a tuna dalších neduhů. Nikdy více nechci tento film vidět a radši si znovu sjedu původní dva kousky. Mimochodem, pokud si Jackie myslí, že tudy vede cesta, tak doufám, že půjde co nejdříve do důchodu.

Sinister (2012)

Blbost na ntou. Xkrát zpracovaný scénář, který nemá sebemenší inovace. Lekací pasáže jsem nezaznamenal, respektive se zapoměl leknout. Ale především má film totálně předvídatelné a navíc ještě zmrvené finále, kde to vypadá asi tak, že tvůrci si řekli "musíme vše vtěsnat do 5ti minut a kašleme na nějakou atmosferu a logiku".

Krvavé císařství (2012)

Ač jsem velký fanda asijského filmu, tento kousek je docela zklamáním. Jedná se spíše o konverzační film, kde ani znalost čínské historie nepomůže, jelikož je film rozvleklý a hlavně charaktery nemají hloubku. Ch. Yun-Fat zde asi hrál jen ze známosti nebo pro peníze, protože jinak si neumím vysvětlit i na něj nic moc výkony.