Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Drama
  • Komedie
  • Horor
  • Krimi

Zajímavosti k filmům (15)

Pád Bílého domu

Pád Bílého domu (2013)

Videohra, kterou hraje v úvodu filmu chlapec v prezidentském sídle, je "Uncharted 3" v multiplayer módu.

Akce nemluvně

Akce nemluvně (2006)

V cameo rolích policistů v obrněném voze se ve filmu objevují herci Nicholas Tse a Daniel Wu.

Karate tiger 3: Pokrevní bratři

Karate tiger 3: Pokrevní bratři (1990)

U finálové rvačky v hangáru je možné vidět, že každý komplikovanější úder, zejména kopy, dělá za Keitha Vitaliho asijský stunt.

Americký ninja

Americký ninja (1985)

Když Joe (Michael Dudikoff) opouští základnu skokem na motorce, je jasně vidět, že na stroji sedí kaskadér, nikoliv Dudikoff.

Americký ninja

Americký ninja (1985)

V jedné ze scén Joe (Michael Dudikoff) opravuje auto a má špinavé ruce. Poté jej vyzve Jackson (Steve James) k boji, po němž má Joe ruce zcela čisté.

RoboCop

RoboCop (1987)

Ve scéně, kdy Robocop (Peter Weller) střílí v hale plné drog, než zatkne Clarence (Kurtwood Smith), je záběr, jak šlape na rozbité skleněné baňky. Ty se ale přes jeho váhu dál nijak netříští.

RoboCop

RoboCop (1987)

Ve scéně, kdy je Murphy (Peter Weller) "popraven", Clarence (Kurtwood Smith) Murphymu stojí na předloktí. Murphyho ruka je dlaní vzhůru a směřuje k nohám. V momentě ustřelení mu Clarence stojí na bicepsu a ruka je ohnutá směrem nad hlavu. Přitom je vidět, jak se celou scénu Murphy o tuto ruku částečně opírá, jelikož neleží zcela na zádech.

Maniac Cop

Maniac Cop (1988)

V roli reportéra komentujícího policejní průvod se v cameo roli objevil Sam Raimi.

Maniac Cop

Maniac Cop (1988)

Ve scéně, kdy Cordell (Robert Z´Dar) vyhodí detektiva z okna policejní kartotéty, je jasně vidět, jak kaskadéra těsně před střihem na dopad těla na vůz zabrzdí lano.

Maniac Cop

Maniac Cop (1988)

Ve scéně, kdy Cordell (Robert Z´Dar) v policejní kartotéce mlátí s detektivem o regály, je patrné, že Cordella nehraje Robert Z´Dar, jelikož herec je o poznání menší, ne tak mohutný a má jinou barvu vlasů.

Život je boj

Život je boj (2009)

Ve scéně v úvodu filmu, kdy jde Shawn McArthur (Channing Tatum) po ulici v dešti a nese krabici deštníků, zahlídne Harveyho (Terrence Howard) v restauraci, přičemž krabice je mokrá. V následující scéně je suchá a viditelně jinak potrhaná, načež je opět mokrá.

Raubíř Ralf

Raubíř Ralf (2012)

Když se Ralph prohrabuje v zapomenutých věcech v baru, tak krátce drží vykřičník s výstražným zvukem, který proslavili "Genome Soldiers" z videohry "Metal Gear Solid".

Reklama