Waking Madison (2010)

Na film jsem koukal jen z jednoho důvodu. Chtěl jsem vidět své dvě oblíbené herečky - Imogen Poots a Sarah Roemer. Obě byly samozřejmě naprosto úžasné, a Imogen Poots mi opět ukázala, že je zaslouženě mou nejloblíbenější, protože zrovna ona v roli naprostého blázna ...?... a výsledek ...?... no zahrála to samozřejmě naprosto dokonale a hlavně přesvědčive!!... Kromě dokonalých hereckých výkonůmusím pochválit i příběh a zajímavé vyvrcholení spolu s napjatou atmosférou... No prostě hodně zajimavé a kvalitní drama, které si rozhodně zaslouží zhlédnutí!!! :-)

Noc hrůzy (2011)

Zdařilý sci-fi horor s překvapivě propracovanými efekty, který rozhodně neurazí. Dobře promyšlenému příběhu disponují příjemní herci (především Imogen Poots a Anton Yelchin) a z části i poměrně snesitelný Colin... Film se mi líbil, ale pár věcí bych asi trošku pozměnil :-) 50% + za herce 25% = 75%

Vše o vaření (2013) (pořad) odpad!

Reklamní kampaň na výrobky různých společností do kuchyně. 1%

Sociální síť (2010)

Mark Zuckerberg pro mě bude vždy vzorem. Film je výbornou ukázkou jeho postupného úspěchu s dnes největší sociální sítí Facebook. Výborně zpracované, výborně zahrané. 100%

Chatroom (2010)

Náhodou. Myslím, že si tento film tolik kritiky rouzhodně nezaslouží. Hideo Nakata perfektně zvládl skloubit smyšlené prostředí s tím reálným, a povedl se mu i příběh, který bezchybně dokonale gradoval, až v závěru tragicky vyvrcholil. Hideo Nakata dokázal vytvořit neuvěřitelnou atmosféru, a i přes to, že jsem film sledoval jen kvůli Imogen Poots toho nelituji, protože snímek jako takový se vším všudy - S dějem, s atmosférou, s tou skoro až autentičností a samozřejmě s perfektním hereckým ztvárněním si ode mě rozhodně zaslouží 4*. 80%

Sousedi (2014)

Průměrná teenagererovská rádoby komedie s párty tématikou. Kromě poslední čtvrtiny jsem se u filmu příliš nepobavil, většinou šlo o nějaké chabší vtípky, které se začátkem téměř vůbec nedařily. Na druhou stranu poměrně oddychový film, který pojednává o (ne)obyčejné rodině, které vadí párty pořádané vedle u sousedů. Takže námět jako takový špatný rozhodně nebyl, a i herecké obsazení nebylo špatné. Efronovi to s Davem Francem poměrně sedlo, možná protože Franco je už tak trošku na párty zvyklý, a umí se v podobném prostřední pohybovat - 21 Jump Street. Zkrátka film jsem si užil tak na míru, nic moc extra, ale ani nic moc hrozného. 55%

66. Emmy Awards (2014) (pořad)

Jak píše KevSpa a phoebess, jeden z nejlepších ročníků udílení Cen Emmy. Já osobně jsem se naprosto dokonale bavil. Seth Meyers je výborný uvaděč a spolu s výborným publikem dokázali vytvořit výborný pořad. Scéna s Bryanem Cranstonem jak se zběsile vrhá po Julii Dreyfus byla nezapomenutelná :-D. Co se týče udílení, jsem naprosto spokojen. Breaking Bad si to rozhodně zasloužili! :-) Doplnění: Jimmy Kimmel byl taky dobrý :-D - https://www.youtube.com/watch?v=QCuniOKlghM

Všemocný (2011)

Film byl pro mě jedním velkým důkazem toho, že Bradley Cooper dokáže utáhnout film zcela sám. Perfektní role, která mu dokonale padla. Kromě excelentních hereckých výkonů musím ocenit i hodně zajímavý nápad, který už sám o sobě láká na zhlédnutí filmu. NZT je něco co by snad každý chtěl, a tvůrci filmu názor diváka na kvalitu této drogy ve filmu mnohonásobně změnili. Prve to byla obrovská věc, která byla super, potom to hlavní postavu málem zabilo, a potom při úměrném množství fungovala přesně tak jak měla. Nejvíce se mi na filmu líbil ten závěr. Ten byl prostě profi. Osobně musím říct, že nevím. Byl při poslední scéně na NZT? Kdo ví :-) Výborné Mysteriózní Sci-Fi 100%

Poslední kvartet (2012)

Zcela strhující hudební drama s výborným hereckým obsazením a s výborným zakomponováním klasické hudby do filmu. Dokonalost ve všech směrech. Pozdní kvartet prožívá náročné období, a celý příběh graduje událostmi pro kvartet neúnosnými a takovými, díky kterým hrozí rozpad celé skupiny. Bezchybný závěrečný koncert, který mi nahnal do obýváku obrovskou atmosféru, a to nejen díky dokonalému výběru Beethovenovy hudby, ale také díky silnému příběhu. 100% DOKONALOST.

Velký draft (2014)

Žádné hřiště, žadné míče, žádní vystrojení hráči, a ani žádné touchdowny. Jen kanceláře, majitelé a trenéři teamů, a draftovaní hráči připraveni vstoupit do NFL. Jakožto hráč amerického fotbalu jsem si ze začátku říkal: "No, asi to bude blbost, co je to za sportovní film, kde není žádný napínavý zápas?" Ovšem v průběhu filmu jsem si tento milný názor začal pomalu vyvracet, a koncem filmu jsem dokonce netrpělivě čekal jak to dopadne! Zkrátka film o americkém fotbalu zcela "bez amerického fotbalu". Tedy z úplně jiného mě doposud neznámého pohledu. Hodně povedený děj, který úměrně gradoval až vyvrcholil samotným Draftem, který byl pro všechny více než překvapivý, a samozřejmě výborné herecké obsazený v podání Jennifer Garner, a sice již ohraného, ale i tak dost snesitelného Costnera. Jakožto hráč am. fotbalu dávám 80% :-)