Inspektor se vrací (2015) (TV film)

Veľmi dobrá komorná kriminálka s famóznou myšlienkou a dobrými hereckými výkonmi, ale aj prevedením. 75%

Je s námi konec? (2016)

Nebolo to zlé, ale ani ničím výnimočné. Všetci dobre vieme, že si kopeme vlastný hrob, ale globálne otepľovanie je len časť toho, čo nás vedie do záhuby. 65%

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Veľmi slabé a zbytočné pokračovanie úspešného prvého dielu. Tých absurdít tam bolo nespočetne veľa,vrátane vesmírnej lode zaberajúcej plochu celého Atlantického oceánu, proti posádke ktorej stojí banda vyskumných inžinierov a jeden nastajlovaný šaško. 40%

12 let v řetězech (2013)

Veľmi dobre natočené True Story, ktorá až mrazí pri pomyslení, že človek by mal byť čo i len minútu v koži Solomona Northupa, či ostatných zúčastených. Títo ľudia si museli zvyknúť na utrpenie a zúfalstvo, ktoré sa stalo ich chlebíkom každodenným. Cez tú všetku bolesť, ktorú museli znášať, si ale niektorí ako Solomon zachovali v sebe silnú vieru, ktorá ich nakoniec priviedla späť domov. A možno práve cez utrpenie človek spoznáva sám seba. Film zdobí hlavne autontickosť, výborné herecké výkony a silný príbeh. Za mňa 75% a 4*

47 metrů (2017)

2 blbky si potrebujú zaplniť SD kartu novými selfíčkami, a tak sa ponárajú do hlbín oceánu, kde už čaká režisér so svojou 3310 s kamerou, aby natočil tento snímok. Podpriemerný príbeh, réžia a prevedenie. 40%

Jak přežít single (2016) odpad!

O čom to akože bolo ? O ženách, s ktorými nikto nevydrží ? No, prečo asi ?! Zrejme to bude tým, že tieto blbky nevedia vydržať ani sami so sebou. Hlúpy film plný vulgárností, egoizmu, sexu, trápneho humoru. Proste klasická americká romantická komédia, ktorá strašne ohlupuje ien už teraz priblblú západnú mládež, ale aj zvyšok mladej populácie. Odpad!

Pandemie (2016)

rpg sračka 25%

Cena svobody (2014)

Ďalší smutný príbeh o jednom z trpiacich národov, a o deťoch pochádzajúcich z týchto Bohom NEzabudnutých oblasti sveta, ktorým sa nedostalo v histórii a povedomí verejnosti žiadneho osobitného postavenia a pomoci. Títo ľudia ostávajú zabudnutí a prehliadaní, a pri tom žijú tak veľké životy. Vo filme bolo nádherne vidieť tie rozdielnosti v živote "supertriedy" a obyčajných jednoduchých ľudí, ktorý nepotrebujú k životu nové handry, telefóny, prestíž, moc, či peniaze. Bohato im stačí ich viera a láska k blížnemu. Veľmi pekný príbeh o skupinke ľudí s krásnym vnútrom 80%

Kolonie (2015)

Napínavý film inšpirovaný skutočnými udalosťami, z ktorých ide mráz po chrbte, a na pozadí ktorých sa odohráva pekný milostný príbeh o láske a obetavosti. 80%

Deadpool (2016)

Marvelovka pre dospelých. Solídny prírastok do kategórie komiksoviek o superhrdinoch. Akcia bola fajn, niektoré hlášky boli už prehnané, ale za to dej sa mi aj napriek jeho jednoduchosti páčil. 72%