Útěk z vězení (2005) (seriál)

Paradička, presne takto by som si predstavoval seriál o úniku z väzenia. Perfektná zápletka, skvelé výkony a stále sa točiaci vývoj a osud jednotlivých osôb.. 90%

Resident Evil: Afterlife (2010)

Stále je to Resident, akcia, zombíci a Milla opäť v akcii. Treba však podotknúť, že tento Resident je asi najslabší z tých doterajších.. 60%

Vánoční koleda (2009)

Keď som si stiahol tento počin Zemeckisa, pravdupovediac moc som od toho nečakal a s blížiacimi sa Vianocami 2010 som sa do toho pustil. Po prezretí som zostal milo prekvapený a táto Vianočná koleda má fakt niečo do seba, keď sa človek pak nad tým zamyslí, až potom začne postupne chápať, prečo prišli niektoré problémy, hádky, straty atď.. Pekne spracovanie, zaslúžených 80%

Nelítostný souboj (1995)

Perfektné a naprostá špica v danom žánri. Nelútostný súboj medzi Pacinom a De Nirom vám nedá ani chviľku odpočinku. 95%

Carlitova cesta (1993)

Príbeh o mafiánovi s detailne prepracovaným dejom. Al Pacino opäť v roli, ktorá mu nesmierne sedí a kde sa zase raz potvrdzuje, že rozvod manželstva s mafiou sa končí jedine smrťou.. 90%

Prison Break: The Final Break (2009) (TV film)

Musím dať 4* príjemné zakončenie seriálu, dosť emotívne hlavne s blížiacim sa koncom. Film na mňa posobil ako predĺžená časť a rozhodne som sa nenudil 80%

VALL-I (2008)

Po rokoch musím trošku upraviť hodnotenie a predsa len dať tomuto počinu 4 hviezdy. Je to príjemná oddychovka.

Cocaine Cowboys II: Hustlin' with the Godmother (2008)

Na pokračovanie CC sme si museli trošku počkať ale výsledok bola opäť chuťovka v ktorej sme sa dozvedeli mnoho informácií o živote "Godmother" aj o tom ako sa kupovali strážnici aby si ona mohla dopriať to čo by inak ani jedna vo väzení so svojim milencom nemala.. 85%

Kokainoví kovbojové (2006)

Wow, skvelý, fascinujúci a slovami ťažko opísateľný dokument o tom ako to fungovalo v 70 a 80 rokoch v USA incredible! Aj keď by si zaslúžil sto percent, tak nedám :) aj jeden náš ex profesor hovoril, že na Áčko vie Boh, na B on a na Céčko najlepší študenti :)) takže 95%