Přátelé (1994) (seriál)

Klasika klasik.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Kreslena klasika.

Akta X (1993) (seriál)

Srdcovka nothing more to say.

Dobří holubi se vracejí (1988)

Ako povedalo už viacero ľudí. Musím sa opakovať aj ja, pretože na ČeskoSlovenské pomery je tento film takmer špičkou. Skvele herecké výkony a neuveriteľný Kňažko, trošku viac ma mrzí, že mi tento film strašne moc pripomína Prelet nad kukučím hniezdom aj preto vždy keď ho vidím, mi to trošku kazí dojem nakoľko Prelet nad kukučím hniezdom je grandiózne dielo.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Skvelá spolupráca medzi Downey a Lawom pokračuje aj v 2ke a to veľmi úspešne. Aj keď začiatok je možno trošku lahostajný, postupne začína celý film gradovať až sa dostaneme k veľkolepému finále. Sherlock isto nesklamal aj preto by som dal 75%

Prometheus (2012)

Po druhom prezretí sa zmenil aj celkovo názor na Promethea. Z kina som nie len ja ale kopu známych odchádzalo sklamane a dlho som hovoril, že je to pre mňa najväčšie sklamanie tohto roku. No po druhom prezretí ma Prometheus naozaj chytil, upútal a teda zaslúžene by som mu dal 80%

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Po dlhom, dlhom čase sú tu opäť staré dobre Prci, prci s celou svojou krásou a 5* Stiflerom, ktorý to tam stále rozbieha a, že sa je na čo pozerať o tom niet pochýb. Pre mňa jedna z najlepších komédií posledných rokov o čom svedčil aj neutíchajúci smiech celého kina. 80%

Projekt X (2012)

Ak beriete tento film ako jednu veľkú párty je to všetko v poriadku ale akonáhle začnete rozmýšlať nad nejakou zmysluplnou myšlienkou tak to je celé zle... Pre mňa to nie je sklamanie ani prekvapenie, cestou do kina som si vypočul viacero názorov, že to je komedia roku atď. ale na mňa to nejak extra nezapôsobilo, skôr úlet ala Vo štvorici po opici.. 65%

Do Říma s láskou (2012)

Pre mňa nečakané a príjemne prekvapenie od Woodyho, ktoré ma omnoho viac zaujalo ako to bolo v prípade Polnoci v Paríži. Skvelá oddychovka so zaujímavo poprepletanými príbehmi v prekrásnom prostredí Ríma. Prečo film vidieť? 1, Neviem ako to chodí v Taliansku a na čo všetko sa tam kladie dôraz (hlavne v móde). 2, Nikdy som nevidel Rím a chcem ho aspoň na oko spoznať. 3, Chcem vedieť či naozaj pravda o Talianoch, že sú takí rozpálení v láske. 4, Mam chuť si pozriet oddychovku...