Univerzální voják III: Znovuzrození (2009)

Jean-Claude Van Dammeho celkom môžem a v tých filmoch z 80/90tich rokov bol fascinujúci. Tento film v tej dobe by bol isto špička, žial mení sa nie len doba ale všetko okolo nás. 17 rokov od prvého Univerzálneho vojaka, Znovuzrodenie nie je prepadák ani filmový trhák. Je to veľkolepý návrat Jean-Clauda, ktorý sa ukázal v solídnej forme a bolo super ho znovu vidieť v poriadnej akcii. Pekný komentár napísal "Malarkey". Taktiež by ma zaujímalo, čo chcel Dolph povedať Jeanovi ale to už sa nikdy nedozvieme.. 70%

Tekken (2010)

Na tekkene som vyrastal aj preto som tento film od prvých vyhlásení sledoval. Nečakal som extra zápletku a v tomto filme sa o to viac hodí povedať, že účel svedčí prostriedky. Pohodová bojovka nad ktorou človek nemusí moc rozmýšľať a keď pozná jednotlivé postavy z hry a ich vývoj o to lepšie.. 60%

Havran (2012)

Trailer vyzeral naozaj pútavo, no samotný príbeh a dej sa prelína so slabšími pasážami a naozaj mu niečo chýba. Čakal som predsa len o niečo viacej len nejako sa to zaseklo.. 55%

Muž ve stínu (2010)

Príjemné prekvapenie v perfektnom thrilleri. O tomto produkte som nič nepočul a o to viac ma prekvapil, keď som sa dostal k nemu náhodne. Skvelý Ewan McGrego, Pierce Brosnan a k tomu pekne zapletený dej s vyvrcholením na samom konci. Polanski nám ponúkol zaujimavý príbeh s politickým podtónom a poukazuje, že politika nie je ani zďaleka taká čistá ako sa zdá.. 90%

Tři veteráni (1983)

Top rozprávka v podaní ČSR. Je len škoda, že dnes ani jedna strana nedokáže nakrútiť ani len podobný film. Príjemný a v podstate veľmi jednoduchý príbeh, skvelé výkony a k tomu legendárna pesnička "Nemít prachy - nevadí, nemít srdce - vadí.." čo viac si priať? :) 95%

Pozemšťan (2007)

Pre niekoho možno strata času a pre niekoho fascinujúci príbeh. John Oldman je zaujimavá postava a celý ten jeho príbej poprepletaný faktami je niečo, čo dokáže človeka nakopnúť. Aj keď sa jedná možno u niekoho len o nudné "vyprávanie" pôsobil na mňa tento film fascinujuco. Každý fanúšik scifi by ho mal vidieť.. 85%

Dexter (2006) (seriál)

Dexterova jazda za cistejsim svetom.

Luther (2010) (seriál)

Žiadny seriál z krimi prostredia si ma tak nezískal ako práve Luther. Elba hrá neskutočného inšpektora so zaujimavým nadhľadom na svet. Tu niet o čom 90%