Superman: Soudný den (2007)

Nemám supermana rád v komixu ani ve filmu a to z jednoduchého důvodu. Má příliš mnoho superschopností a je téměř neporazitelný. Jediné, co se mi kdy líbilo byl komiks Kingdom Come (u nás vyšlo pod názvem Království tvé) a tento animovaný film. Proto všichni, co nemáte rádi Supermana, stejně jako já, neváhejte. Je to nářez.

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Bravo pane Burtone. Krasny kontrast postav, barev. Uzasne sceny, zajimave zakonceni, zajimavy prubeh. Pekna hudba, napadite texty. Co vic si od TV hororoveho muzikalu prat?

Hospoda Na mýtince (1997) (divadelní záznam)

Jsem na tom podobne jako Dan9K, ac je obvykle soubor kolem Cimrmana velmi vtipny, tady mne to nejak minulo. Je to slyset i u obecenstva.

Ninja commando (1982)

Kam se serou choreografie novych filmu. Tyhle souboje maji stavu, adrenalin a jsou zabavne. Hwang je opravdu mistr kopu, Sanadovo pro me nejlepsi role.

Hellboy (2004)

Usnul jsem v kině. Třikrát. Co to znamená? Některé scény mě opravdu uspaly a už jsem se do tempa lačného diváka nedostal. Říkal jsem si, že se mi to moc nelíbilo, protože jsem usnul a nepochytil jsem celý děj. A pak jsem se na to podíval znovu a zjistil jsem, že to nebylo nedostatkem spánku, ale jen z důvodu, že jsem prostě čekal daleko víc. Veškerý komiks, který u nás vyšel, mám doma a všechny svazky bez vyjímky se mi moc líbily. Tak proč se mi ten film nelíbil i když je postava Hellboye tak cool? Zanedlouho zkusím jeho pokračování a doufám, že zase neusnu.

Barbar Conan (1982)

Film byl zamyslen jako textove slaby a pribeh mela vypravet vizualizace prostredi a krasne zabery kamery. Hudbu napsal Poledouris na zadost Johna Milia velice silnou. Mel k dispozici velky orchestr. Dilo melo byt monumentalni. Jak rika Pomo, vizualni videoklip. Ten ucel byl splnen beze zbytku. Nejsou potreba slozite texty k okecavani. Neni to potreba. Vsechno je pochopitelne a jasne. Slova jsou zbytecna. Mec je jedine, cemu muzes verit, Conane. Nejryzejsi fantasy, ktere bylo mozno shlednout v dobach komunismu. CROM!

Záskok (1997) (divadelní záznam)

Nejlepsi Cimrman, nejlepsi Zaskok. Tak končí naše komédie.....