Pád do tmy 2 (2009) odpad!

Ake dat hodnotenie ked to je kopia prveho dielu? PS:producentom je Neil Marshal takze vinu nemozme hadzat na Jon Harrisa

Armáda zločinu (2009)

Kvalitny film ktoremu moze byt vycitana dlha stopaz,ale mne to nevadilo.

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Kvalitne efekty a hlavne oblubena mytologia,ale zvysok je ako velka sranda. Na Olymp cez Empire State Building no proste des a tie suboje s tou kockou hroza. Vyber hlavnej postavy asi nebol moc podstatny.Toto je proti HPoterovi komedia,bohuzial.

Vlkodlak (2010)

Vizualne krasne,pribeh klasicky,herecky kvalitne a rezijne nespackane.Co dodat za 4.

Bez soucitu (2010)

......uvolnene a velmi lahke akcne dielko,pri ktorom netreba rozmyslat,lebo by vas bolila hlava.

Prokletý ostrov (2010)

Vynikajuce vyjavy z koncentraku a hlavne kvalitna rezia.

Agora (2009)

Skvele,odvazne a hlavne neskreslujuce dielo,ktore si zasluzi zbierat ceny .Skvely film po ktorom ma napada veta:, ,Krestanom je byt HANBA!!!``

Kniha přežití (2010)

Asi som neaky divny a vobec nie som krestansky maniak,to skor scientolog. Ale verim v to ako by svet mal fungovat a ako spravne zit.O tom prave hovori Biblia. Tiez aj novy film bratov Hughesovych.Mna tento film prekvapil a hlavne po takych negativnych ohlasoch. Pre mna urcite stylovejsie ako ruiny v McG-T4,Denzel je tu spravny drson,nie ako neaky stary paprda typu Clinta Eastwooda.Gary je ako vzdy top class.Odporucam kazdemu nech si to pozrie v kine a potom bud povie ze som blb,alebo odide s pocitom ze nevyhodil peniaze zbytocne. PS:Bojovych scen tu je sice menej,ale za to maju gule a styl. BRAVO!!!! bratia len tak dalej a dam si vas do rebricku oblubenych reziserov.Mate na to