V lepší společnosti (2010)

Podprůměrný Thriller, kde možná zaujme Ryan v ženských šatech, to bylo hodně vtipný. Jo a ta druhá hvězda je za Kirsten, která taky docela dobře hrála. Dvě hvězdy si toto dílo zaslouží.

Krev mojí krve (2009)

Tento film udělaly jen dvě věci: Reno a Ulliel. Díky nim, je tento snímek dobrým kriminálním dramatem. Kdyby byla lepší kamera a hudba, akční scény byly krvavější a propracovanější, klidně bych se nestyděl dát 5 hvězd. Jelikož tomu tak nebylo, tak dávám 3 hvězdy.

Rudá planeta (2000)

Nadprůměrné, nenudící, originální akční sci-fi, navíc s výborným hereckým obsazením. Jednoznačné 4 hvězdy.

Bojiště Země: Sága roku 3000 (2000)

Co tento film hrubě sráží, jsou slabé digitální efekty, špatná hudba a chabá výprava. Nejspíš měl snímek prostě malý rozpočet. Je to kravina, ale to je každé sci-fi a to včetně opěvovaných Star Wars, proto se tomu říká sci-fi, neboli vědecká fikce. Za to, že jsem se nenudil a námět jako takový mi přišel dobrý, dávám 2 hvězdy.

Hanna (2011)

Hanna, aneb lolitka zabiják. Tento film hlavně vyzdvihují herecké výkony Cate, Saoirse a Erica. Cate to jako zrzce hodně sluší a je vidět, že si svou roli vychutnala. Další věc, která dělá film o něco lepším je hudba od chemiků a dobrá kamera. A teď přicházejí věci, které mě štvaly. První je roztahaný začátek a zbytečně prodlužovaný tah na závěr, kde jsem se občas nudil. Navíc jsem byl naštvaný na scénář, který mi přišel místy nelogický. Proč holka, která na začátku zabije v pohodě několik členů speciálního komanda, ke konci filmu utíká před dvěma buzerantama v bombrech a jejich přihřátým šéfem? A proč k sakru nezabila Cate, když měla příležitost?(Místo toho se před ní schovávala pod postelí!) Tady jde asi o to umělé prodlužování filmu a hodně okaté přihrávání rádoby zvratům. Kvůli těmto hodně zásadním a zbytečným chybám, srážím 2 hvězdy a dávám celkem 3 hvězdy.

Akta X (1993) (seriál)

Kultovní seriál s krásnou Gillian a charismatickým Davidem. Skvělé herecké výkony, atmosféra a propracovaní jednotlivých příběhů, si zaslouží 5 zlatých hvězd. Je to prostě nelepší Mysteriózní seriál všech dob!

Román pro ženy (2004) odpad!

Nuda, trapnost a zase trapnost, ani Stašová to nezachránila. Renč opět zaválel, odpad!

Román pro muže (2010)

Rozhodně je to jedna z nejlepších českých černých komedií za poslední roky. Donutil by opravdu skvělý, Vladyka dobře sekundoval. Román pro ženy byl odpad bez vtipu, s hroznými herci a úděsnými výkony. Román pro muže jej převyšuje ve všech směrech a zaslouží si poctivé 4 hvězdy.

Wall Street (1987)

Skvělý počin, který mě naprosto dostal výkony Sheena a Douglase. Není co dodat, za již zmíněné herecké výkony a sondu do velkého světa, dávám 5 hvězd.

U-Turn (1997)

Naprosto řemeslně dokonalá režie, skvělá hudba a brilantní výkony Penna, Noltyho a Lopez, dělají z tohoto filmu kinematografický šperk. Toto dílo se mi dostalo hluboce pod kůži a dopřálo mi umělecký požitek, jako dlouho žádný thriller. Je to špička pro fajnšmekry. Ultimátních 5 hvězd.