• Reality-TV

50x a stále poprvé (2004)

Netradičná myšlienka a Adam Sandler je úžasná kombinácia.

Talentmania (2010) (pořad) odpad!

Obyčajné trápne opakovanie ČSMT s trápnou porotou. A potom tam už tá Alena Šeredová ani nechodila. Tak to je už o čom? Videla som pár častí ale mala som dosť.

Extrémní případy (2012) (pořad)

Mne to príde ako dobrá relácia. Je sranda to sledovať.

Po životě (2009)

Veľmi dobrá nezvyčajná myšlienka. Niektoré filmy sú také, že hneď po 3 minútach viete, ako skončí film, ale v tomto filme to je nejasné. Bolo tam však aj niečo nelogické(do tela jej pichal injekciu, lenže tá injekcia sa už nemôže rozviesť po tele, pretože už jej nefunguje krvný obeh)... Ale inak veľmi dobrý, nepredvídateľný film ;)

Slečna Drsňák 2: Ještě drsnější (2005)

Nebolo to vtipné, bolo to nereálne, napr. to, ako bola dlho vo vode a samozrejme, ako každý koniec, Sandra Bullock sa skamarátila s Reginou King... nudné, bez dobrej myšlienky

Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006)

Každým dielom klesá úroveň a už to je o ničom. A tí Stifflerovci sú tam tiež trápni. Ani to už nebolo také vtipné ako v predchádzajúcich častiach...

Upíří deníky (2009) (seriál)

mne to príde len ako opakovanie Twilightu. Tiež tam upíri majú tie isté vlastnosti ako v Twilighte.

Kdo přežije (2000) (pořad)

Nedá sa to porovnať so slovenskými reality show. Oceňujem výber moderátora a som rada, že tam nestrčili nejakú blondskú, ktorá má na sebe o 2 čísla menšie plavky a nevie povedať jednu súvislú vetu tak, aby dávala zmysel. Jeff Probst vie chytro reagovať aj na nečakané otázky .