Méďa (2012)

Váhal jsem, váhal. Nakonec za 4. Originální, vtipné a i herecké obsazení mě celkem potěšilo.

Moje letní prázdniny (2012)

Mel se vrací a myslím, že celkem na úrovni. Slušný thriller který určitě neurazí.

Probudím se včera (2012)

PP je jedna věc. Druhá věc je, že jde na české poměry o velice zdařilou a nápaditou komedii. Mádl skvělý a doba v níž se celý příběh odehrává ještě lepší. Myslím jen, že s tím koncem si někdo mohl pohrát trošku víc, ale i tak respekt. U českého filmu jsem se dlouho nezasmál.

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Všechny díly Mission Impossible jsou na stejné brdo. A to je právě to. Drží si už léta nahozenou laťku a to hezky vysoko. To co jsem od tohoto filmu očekával tam bylo. Jsem spokojený a příjemně překvapený. Snad se dočkáme ještě nějakého pokračování.

Prometheus (2012)

Zajímavý film. Na poměry Ridleyho Scotta jsem od toho čekal něco malinko víc. Špatný film to určitě není ale nijak oslnivý taky ne. Beru to jako dobře zpracovaný prequel k Vetřelci bez vetřelců. Vetřelci nejspíš budou v chystaném pokračování. Ono vynechání vetřelců mě nakonec přimělo hodnotit třemi hvězdami.

Pravdivé lži (1994)

Určitě jeden nejlepších Arnoldových filmů. Škoda jen, že takových nenatočil víc. Můžete si zde aspoň reálně představit jak by asi vypadal James Bond v podání Arnolda Schwarzeneggera. Myslím, že to vůbec nebyl špatný nápad. Doporučuju.

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Sám doma I a II patří bezpochybně mezi ty lepší komedie 90. let. I když je to furt na stejné brdo, vždy zaručeně pobaví.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Hodně milé překvapení. Na předchozí díly to samozřejmě nemá ale i tak jde slušnou akci.

Vyvolený (2000)

Určitě na dnešní poměry nadprůměrný thriller. Dobrý nápad s koncem, který vás donutí se zamyslet. Jen to tempo a dějová složka je malinko slabší. Dlouho jsem váhal zda tři nebo čtyři hvězdy. Nakonec tři ale určitě doporučuji ke zhlédnutí.