• Thriller

Stopař (2007)

Zajímavá záležitost, chování scénáře je logické, postavy hrají realisticky. Je mi líto mrtvého přítele, doufala jsem, že ho zachrání. Ale stále to patří mezi průměrné filmy.

Pod Moskvou (2006) odpad!

Nejprve, ach jo! Na začátku to vypadalo tak slibně, ale pak se vyvinul románek mezi knězem a místní krasavicí. Kněz se vůbec nebrání a chová se jako přítel s výhodami. Po temných chodbách bloumají staří duchové, vůbec není jasné, jaý je jejich účel, proč tam jsou a co chtějí po zbloudilcích. Nuda, nuda, nuda a pak je jeden duch osvobodí a žádný závěr, jenom titulky. Naprostá ztráta času.

Ozvěna smrti (2005)

Bylo to divné. Zajímavý komentář Livingdead, naprosto souhlasím, vypadá to jak film z osmdesátých let. Připadá mi poplácaný dohromady nedržícím lepidlem - prostě se to všude klíží. A ty efekty jsou k zblití, ale fakt, ne jako když vidíte Masakr motorovou pilou. Nic moc zábava.

Nebojte se tmy (2010)

Až tak mě to nenadchnulo. Holčičce nikdo nevěří a rozhoduje se, jestli ji vzít k psychiatrovi nebo jí naslouchat. Víly zuběnky byly fajn, jsou to velké "bordelářky". Konec se mi nelíbil, je to ale čistě subjektivní.

Mutant: Probuzení (2007)

Dítě ze zkumavky je mimozemský mutant, zase si někdo hrál na boha. Pak se mutantka začně chovat jako děvka, aby se mohla spářit. Strhující bitka mezi krásnými mutantkami neschová dámské přednosti, jak se na tento žánr sluší, pro mě je to plus (fakt!). Konec je úplně obyčejný - všichni musejí zemřít.

Mrtvá hlídka (2002)

Bylo to trochu zdlouhavé, místy jsem se dost nudila, ale bylo tam zase pár zajímavých scén a jak se šířila paranoia, bylo to lepší. Mlhová atmosféra se mi hodně líbila, bylo to fakt strašidelné. Někdo psal, že konec je na pěst, souhlasím, ale já ho pokladám za přijatelný.

Mortal Kombat 2: Vyhlazení (1997)

Je to takové béčkové fantasy s bojovým uměním. Bylo to přitažené za vlasy, ale zase trochu originální, hezké obludy i když efekty silné céčkové. Humor docela ušel. Ale mě se líbí Christopher Lambert a tak jsem koukala až do konce. Příjemná odreagovávací záležitost, skoro pohádka, párkrát jsem měla pocit, že je to podle komiksu a ne hry.

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (1995)

Je to takové béčkové fantasy s bojovým uměním. Bylo to přitažené za vlasy, ale zase trochu originální, efekty silné céčkové. Ale mě se líbí Christopher Lambert a tak jsem koukala až do konce. Příjemná odreagovávací záležitost, skoro pohádka, párkrát jsem měla pocit, že je to podle komiksu a ne hry.

Kickboxer 4: Agresor (1994) odpad!

Tak tohle je největší nuda ze všechh dílů, jak jsem v hodnocení byla mírná tak tenhle si to odnese. Jedna velká nuda od začátku do konce. Chlap tam svede ženskou, aby získal informace, nefunguje to spíš naopak? Já bych teda neřekla ani slovo a ať kouká padat. nějaká holčička tam dostává od chlapů pořádně na frak, byla jsem ale ráda, že neumřela. Na konci to vypadá, že Sasha Mitchell vůbec nemá radost z toho, že ženu zachránil, vese si ji jako vězně. Smůla..

Kickboxer 3: Umění války (1992)

Není to bůhvíjaká podívaná, ale zase to není nuda, děj má hezký spád a je to zajímavé. Není to typický akční film a o to je to příjemnější. Děj se děje úplně logicky, což je pro tento žánr neobvyklé a nestává se tu až trapně často, že jsou v dementím průs..ru. Ráda jsem se podívala, až takový odpad to není :-)